Sayfa 1/2 12 SonSon
Arama sonucu : 15 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Rahat Fon Portföy Takibi

1. Rahat Fon Portföy Takibi

Merhaba arkadaşlar,

Yaklaşık 6 aydır fon alıyorum. Fonlarımı düzgün takip edebileceğim bir site olmadığı ve Excel'den de nefret ettiğim için hobi amaçlı bir site geliştirdim: https://fonadam.com

Her bir fon alımınızı ve bütün olarak ne kadar kazanç elde ettiniz vs her türlü grafik sunmaya çalıştım. Bunun yanı sıra fon almak yerine dolar ya da euro almış olsaydınız portföyünüzden daha mı fazla kazanırdınız bu detayları da görebiliyorsunuz.

Site tamamen ücretsiz ve reklamsız. Umarım beğenirsiniz :)

2.  Alıntı Originally Posted by onurtemiz Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar,

Yaklaşık 6 aydır fon alıyorum. Fonlarımı düzgün takip edebileceğim bir site olmadığı ve Excel'den de nefret ettiğim için hobi amaçlı bir site geliştirdim: https://fonadam.com

Her bir fon alımınızı ve bütün olarak ne kadar kazanç elde ettiniz vs her türlü grafik sunmaya çalıştım. Bunun yanı sıra fon almak yerine dolar ya da euro almış olsaydınız portföyünüzden daha mı fazla kazanırdınız bu detayları da görebiliyorsunuz.

Site tamamen ücretsiz ve reklamsız. Umarım beğenirsiniz
    Emeklerinize saglik basarilar dilerim

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Öncelikle emeğinizi paylaştığınız için teşekkür ederim. Fon ekleme yaparken adet / fiyat kısmını tam anlayamadım. Adet olarak girdim. Aldığım tarihteki fiyatı giremedim. Sistem otomatik olarak o tarihteki fiyatı görebiliyor mu ? Elimdeki fonları girdiğimde mevcut para misal 15 bin tl. iken 125 bin tl. gibi rakam çıkıyor. Bir hata var ama bulamadım.

4.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Öncelikle emeğinizi paylaştığınız için teşekkür ederim. Fon ekleme yaparken adet / fiyat kısmını tam anlayamadım. Adet olarak girdim. Aldığım tarihteki fiyatı giremedim. Sistem otomatik olarak o tarihteki fiyatı görebiliyor mu ? Elimdeki fonları girdiğimde mevcut para misal 15 bin tl. iken 125 bin tl. gibi rakam çıkıyor. Bir hata var ama bulamadım.
    Fon Adam'la 2 şekilde fon alımı yapabilirsiniz:

Varsayılan:
    Fon kodu ve tarihi girdikten sonra adet ya da maliyet girebilirsiniz

Yeni eklenen:
    Fon kodu, adet ve maliyet girebilirsiniz. Burada sistem en uygun tarihi sizin yerinize seçiyor.

Eğer hala bir sıkıntı yaşıyorsanız [email protected]'a eposta atarsanız yardımcı olmak isterim

5. Malesef hiç çalışmıyor.fonun maliyeti ve adetini girdim .üst tarafta yükleniyor diyor. Dönüp duruyor

6.  Alıntı Originally Posted by ayurdakok Yazıyı Oku
    Malesef hiç çalışmıyor.fonun maliyeti ve adetini girdim .üst tarafta yükleniyor diyor. Dönüp duruyor
    Merhabalar, şu ana kadar satın alımlarda sıkıntı yaşayan kişi sayısı çok az. İsterseniz [email protected]'a yaşadığınız sıkıntıyı yazarsanız yardımcı olmak isterim.

7. Bende de olmadı. Küsüratları kaldırınca 1 adet 1 TL gibi giriyor ancak aksi durumda hata veriyor.

8.  Alıntı Originally Posted by alpermete Yazıyı Oku
    Bende de olmadı. Küsüratları kaldırınca 1 adet 1 TL gibi giriyor ancak aksi durumda hata veriyor.
    Tarih girmeli modda mı yoksa adet ve maliyet girmeli modda mı ekleme yapıyorsunuz?

Sayfa 1/2 12 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •