Sayfa 2/2 İlkİlk 12
Arama sonucu : 15 madde; 9 - 15 arası.

Konu: Rahat Fon Portföy Takibi

1.  Alıntı Originally Posted by onurtemiz Yazıyı Oku
    Tarih girmeli modda mı yoksa adet ve maliyet girmeli modda mı ekleme yapıyorsunuz?
    Halihazırdaki portföyü girebilmek için tarih hatırlamıyorum kısmını seçiyorum. Orada 1 lot 1 tl gibi giriş yaparsanız problem yok ama örneğin AOY için 900 lot 1 tl desen bile hata veriyor.

2.  Alıntı Originally Posted by alpermete Yazıyı Oku
    Halihazırdaki portföyü girebilmek için tarih hatırlamıyorum kısmını seçiyorum. Orada 1 lot 1 tl gibi giriş yaparsanız problem yok ama örneğin AOY için 900 lot 1 tl desen bile hata veriyor.
    Hocam çünkü maliyet kısmına aldığınız zamanki değeri yazmalısınız. Mesela elinizde 500 lot var ve 750 tl'ye satın aldınız ama ne zaman aldığınızı bilmiyorsunuz ya da parça parça aldınız. 500 ve 750 yazdığınız zaman fiyatı 1.5 tl'ye en yakın olan zamanı sistem sizin yerinize seçiyor. Umarım anlatabilmişimdir.

3. Hmm hocam maliyet deyince birim maliyet olarak algıladım ben. Benim ekranda birim maliyetlerim var, bazı bankalarda total maliyet olarak gözüküyor. Böyle olunca da siz benim maliyetimi herhangi bir günle eşleştiriyorsunuz doğal olarak ancak ben fon alımını neredeyse her gün yaptığımdan başlangıç maliyeti sadece tek defada alım yaptığım fonlarla tutuyor. Ekran olarak sade ve başarılı başlangıç için manuel portföy girmeye izin verebilirseniz bu sorun çözülecektir.

4. Tebrikler, cok temiz bir arayuz olmus. Bir yazilimci olarak takdir ettim.
    Fon satma opsiyonunu da ekleyebilirseniz cok kullanisli olur. Yavas yavas baska fonksiyonellikler eklenebilir, tebrik ederim tekrar.

5.  Alıntı Originally Posted by onurtemiz Yazıyı Oku
    Fon Adam'la 2 şekilde fon alımı yapabilirsiniz:

Varsayılan:
    Fon kodu ve tarihi girdikten sonra adet ya da maliyet girebilirsiniz

Yeni eklenen:
    Fon kodu, adet ve maliyet girebilirsiniz. Burada sistem en uygun tarihi sizin yerinize seçiyor.

Eğer hala bir sıkıntı yaşıyorsanız [email protected]'a eposta atarsanız yardımcı olmak isterim
    İlginiz için ve emekleriniz için teşekkür ederim. Şu anda tıkır tıkır çalışıyor.

6. Çalışmıyor portföyüne o kadar zahmwrle agldet maliyet firdim bir çıktım geri döndüğümde girdiğim donlar silinmiş .hiç birşey hesaplamiyor

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    bütün finansal işlerimi buradan yapıyorum. artık market siparişlerim, , eve temizlik için geçici hizmet alımlarımı bile buradan yapıyorum. günlük iş yüküm % 78 azaldı... tişkrllerrr
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •