Sayfa 11/68 İlkİlk ... 9101112132161 ... SonSon
Arama sonucu : 542 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Trump yakın zamanda Beyaz Saray'a dönecek!! Tabii ki başkan olarak.

1. Doç. Dr. Kaan Yılancıoğlu
    @drkaanyl
    #coronavirus aşılarının uzun süreli yan etkileri;
    1960'lardan beri yapılan tüm aşıların uzun süreli yan etkileri 6-8 haftaya kadar ortaya çıkmıştır.
    Aksini ispat edebilen "BİLİMSEL" çalışma varsa paylaşırsanız görmek isterim.
    Not: Kişisel fikirler ve teoriler değil! "BİLİMSEL
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2. #SONDAKİKA
    HDP'nin İzmir İl binası önünde çatışma çıktı. Bölgeye giriş çıkışlar durduruldu

Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    #SONDAKİKA
    Rehineler varmış ayva.
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

4. Veysi Dündar
    @VEYSIIDUNDAR
    ·
    12s
    Ankara Resim ve Heykel Müzesi’nden
    302 eser,
    Dolmabahçe’deki 92kglık altın vazolar kayıp
    Bekçi intihar etti, tabloları satan koleksiyoner dışarıda.
    Ortada 250 milyon dolarlık rant var.
    Topkapı Sarayındaki eserler, Çamlıca Camiine taşınacak deniliyor.
    Neler oluyor

Ayva bu ne iş:

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 10 bin dolar alan siyasetçinin ismini savcılığa bildirdi / HaberTürk

6. Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    #SONDAKİKA
    Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 10 bin dolar alan siyasetçinin ismini savcılığa bildirdi / HaberTürk
    Ayva bu ne iş:
    Bence olayların hepsi birbirine bağlı. Sedat Peker, Soylu, Fidan,Damat, Binali, Ağar, Çakıcı, Faryalı, Kokain vs... Bu ülkede yönetim zaafiyeti var diye yazılar yazalı 2 seneden fazla oluyor. O dönemde 4 tane belediye başkanını istifa ettirdiler, Tayyip Ağamla devam ettiler.

Tayyip Ağam teee 2014'den beri bırakıp gitmek istiyor, adamı bırakmıyorlar. Yönetim zaafiyeti var ve Tayyip Ağam gidecek.

Hadise, Tayyip Ağamın yerine kim gelecek hadisesidir????

Erken seçim olur, Cumhur İttifakı gider diye bekleyen çok bekler. Böyle bir ihtimal yok.

Evet, Tayyip Ağamın yerine kim gelecek? En zayıf halka Damat Berat'tı. Onu haşat ettiler. Tayyip Ağam da bir şey yapamadı. )))))))))))))))) fan fin fon...

İkinci saldırı, Hulusi Ağama yapıldı. Gara Hadisesini hatırlarsanız, çok büyük fiyaskoydu. Ben olayı ilk gördüğümde küçük dilimi yutacaktım. O dönem benim denklemlerimde Hulusi Ağam bitmişti. Ağzının ortasına yumruğu yemiş, dişleri dökülmüştü. Fakat diğer taraftan Gara Harekatı başarılsaydı, önünde hiç bir engel kalmazdı. Büyük bir kahraman olurdu. Yine o dönemi hatırlarsanız, Yaşar Güler'le beraber TVlere çıkmışlar ve istihbarat zaafiyetinden bahsetmişlerdi. Sonrasında Hulusi Ağam ortadan kayboldu, sonradan olan pek çok olay neticesinde Gara Hadisesi unutuldu, diğer aktörler birbirlerini yeyince Hulusi Ağamın önü yeniden açılıverdi.

Sedat Peker hadisesi ise Süslü Sülüman'ı bitirdi. )))))))))))))))) Bu olay Hakan Fidan'a dokunmaz diyenler de yanılıyor. Ona da dokunur. Artık Peker'in deyimiyle Süslü, geçmişte Akp tabanında SS denilen Süleyman,poposunu kurtarmanın derdinde olacaktır.

Fakat pkk ile mücadele konusunda, Süleyman Soylu elini taşın altına koymuştur. pkk ortaya çıktığı andan itibaren, bu örgütle bu derece mücadele eden kimse olmamıştır. On binlerce militan öldürüldü, Türkiye'de neredeyse pkk militanı kalmadı. Lider kadrosu neredeyse tamamen bitirildi. Soylu, şuan belki de pkknın bir numaralı hedefidir.
    Son düzenleme : ayvagobeknuri; 17-06-2021 saat: 15:23.

Huluti ağa çok yaşa...

8. Nato zirvesinden sonra Biden'in açıklamaları, Türkiye'nin önemini ortaya koydu. Abd'nin Orta Asya ve Afpak bölgesinde Rusya'yı dengelemesi lazım. Karabağ mevzuundan anladığım, Rusya'nın da bunu kabul ettiğidir. TSK; Afganistan ve Afpak bölgesinde kullanılacak.

Türkiye'de siyasetin, yukarıdaki paragrafla uyumlu olması gerekir. Yani milliyetçi ve muhafazakar olmalı. Akp, dindarlığı çok yıprattı.
    Tayyip Ağamın gitmesiyle laiklik öne çıkarılacaktır.

Akp'nin yeni lideri Hulusi Akar olacaktır. Tabii öncesinde CB yardımcılığına getirilir. Tayyip Ağam gidince CB'lığına vekalet eder. Yolsuzluk, hırsızlık yapanlara, görevini kötüye kullananlara karşı çok sert tedbirlerle, adeta bir demir yumruk politikasıyla 2022'nin ortalarına kadar devam edecektir. Tabii çalınanları da geri getirecektir. Başbakanlık yapmış bir siyasinin 26 milyar doları olduğu iddia ediliyor. Halkın teveccühünü kazanacak, kahramanlaştırılacak.

2022 sonlarına doğru erken seçime gideceğini tahmin ediyorum. Seçimi kazanabilmesinin tek yolu var. Onu da dün Altan Tan basına açıkladı.

Altan Tan'dan HDP'ye: Neden Erdoğan'a keskin bir düşmanlık, muhalefetle bedava bir dostluk kuruyorsunuz ...
    Hulusi Ağam seçimi kazanabilmek için Hdp'yi Millet İttifakının yanından koparmalı. Bunu Chp'li Woody Allen önleyebilir mi?

CHP'li Özel'den "HDP ayrı aday çıkarsın" diyen Akşener'i kızdıracak sözler: Millet İttifakı'nı aşan İstanbul İttifakı sürecek
    Önlerse, o zaman Hulusi Ağam, Millet İttifakından Meral Abacuğu yanına çekiverir. )))))))))))))

Abi sizler seçim oluyor, halkın oylarıyla mı yönetim oluşuyor sanıyorsunuz? Buna inanıyorsanız çok safsınız.

Bayburtlu Yusuf hadisesini izlediğimde, seçimleri İmamoğlu'nun kazanacağını yazmıştım. Ben sadece 1 hafta önce tespit edebildim.
    Demek ki çok daha önceden belliydi.

Her şey önceden planlanır.

Sayfa 11/68 İlkİlk ... 9101112132161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •