Sayfa 3/68 İlkİlk 123451353 ... SonSon
Arama sonucu : 542 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Trump yakın zamanda Beyaz Saray'a dönecek!! Tabii ki başkan olarak.

1. Nuran Kaya Wolfschwenger
    @NuranWolf
    Veyis Ateş, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeniymiş...
    Bak sen, osurukçu Veyis...İntihar falan eder diyordum, hiç utanmaz bile...

Utanmayı kaybedersen, kontrolünü de kaybedersin.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2. https://www.milliyet.com.tr/galeri/s...aldi-6531706/2

Son dakika... Dünya bu salona kilitlendi! Artık saatler kaldı
    NATO'nun gelecek 10 yılını belirleyecek tarihi zirvenin ardından bütün dünya ABD Başkanı Joe Biden ve Rusya lideri Vladimir Putin buluşmasına kilitlendi, ilk kez ittifakın hedef tahtasına konulan Çin ise bugün ateş püsküren açıklamalar yaptı.
    Uluslararası ittifak NATO'ya üye 30 ülke ilk kez Çin'e karşı net bir pozisyon aldı, Joe Biden ise yarın bir araya geleceği Rus mevkidaşı Putin'e 'kırmızı çizgileri' göstereceğini kameralar önünde söyledi.
    Bu görüşmeden; Putin'in Çin'e karşı bir pozisyon açıklaması beklenemez.

Büyük ihtimalle, bu görüşme olumsuz sonuçlanacak. Fakat Biden'in dediğinin olması da mümkün değil. Yani Ukrayna'nın Nato üyesi yapılması mümkün değildir.

Biden: Ukraine will get a roadmap to **** NATO if it meets requirements and solves its corruption problem.

There we go, Russia red line has been crossed - with just a day until the Putin-Biden summit in Geneva

Topraklarının bir bölümü işgal altında olan bir devlet Nato'ya üye yapılamaz. Şayet yapılırsa, Nato'nun 5.maddesi devreye girer. Ukrayna'yı Nato'ya almak, Nato'yu Rusya ile savaşa sokmak demektir.

Bu başlık Biden'in süresi dolmadan gideceğini, yerine Trump'un geleceğini iddia ediyor. Niye böyle; çünkü seçimleri Trump kazandı, Biden hile yaptı.

Öyle ise; Çin'e karşı, Abd-Rusya ittifakı ya da anlaşması yeniden gelecek Trump döneminde oluşturulacaktır.

Stratejiyi bunun üzerine kuruyoruz.

Analez tamam...
    Son düzenleme : ayvagobeknuri; 15-06-2021 saat: 16:20.

3. Abi ben 2 sene önce hastalanmıştım. O dönemde yazıştığımız çok değerli arkadaşlar vardı. Bir de aynı dönemde açtığım başlıkları sabote etmeye çalışanlar olmuştu. Hastalık sebebiyle bende çok unutkanlık var. Aradan epey zaman da geçti, nickler de değişmiş, yazıştığımız arkadaşları hatırlamayabilirim, lütfen kusuruma bakmayın.

İnşaallah kimseyi kırmamışımdır. Hakkınızı helal edin.

Şu müsilaj olayını da açıkla hadi bakalım façan yiyorsa...
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

5.  Alıntı Originally Posted by Market Soul Yazıyı Oku
    Şu müsilaj olayını da açıkla hadi bakalım façan yiyorsa...
    Abi o olay gübre fabrikaları yüzünden oluyor. Karadeniz'den Ege'ye yeterli akıntı yok, küresel ısınma sebebiyle. Karbondioksit emisyonu yüksek olmalı. Su yeterince oksijenlenemiyor. Eskiden Gebze_İzmit arasında 2 gübre, bir de civa fabrikası vardı. Onlar duruyor mu bilmiyorum? Fakat en önemlisi Bandırma'da Hektaş var. İzmit'te Aksa var. Sadece bu fabrikalar üretimlerini durdursa, musilajda gözle görülür bir azalma olacaktır.

Plankton bunlar. Yaşanan olaya plankton patlaması denilir. Önlemek için suya oksijen basmak lazım. Balık havuzlarında uygulanır da
    Marmara'da uygulayamazsın.

Yanlız bu musilajdan gübre yapılabilir. Bunun içinde her türden ağır metal eser miktarın çok üzerinde vardır. Kadmiyum, kurşun, nikel, molibden, civa ....Arıtmak gerekiyor. Maliyet hesaplamak lazım. Büyük ihtimal astarı yüzünden pahalı olur.

Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Abi o olay gübre fabrikaları yüzünden oluyor. Karadeniz'den Ege'ye yeterli akıntı yok, küresel ısınma sebebiyle. Karbondioksit emisyonu yüksek olmalı. Su yeterince oksijenlenemiyor. Eskiden Gebze_İzmit arasında 2 gübre, bir de civa fabrikası vardı. Onlar duruyor mu bilmiyorum? Fakat en önemlisi Bandırma'da Hektaş var. İzmit'te Aksa var. Sadece bu fabrikalar üretimlerini durdursa, musilajda gözle görülür bir azalma olacaktır.

Plankton bunlar. Yaşanan olaya plankton patlaması denilir. Önlemek için suya oksijen basmak lazım. Balık havuzlarında uygulanır da
    Marmara'da uygulayamazsın.

Yanlız bu musilajdan gübre yapılabilir. Bunun içinde her türden ağır metal eser miktarın çok üzerinde vardır. Kadmiyum, kurşun, nikel, molibden, civa ....Arıtmak gerekiyor. Maliyet hesaplamak lazım. Büyük ihtimal astarı yüzünden pahalı olur.
    Eyvallah ayva dostum.
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

7.  Alıntı Originally Posted by Market Soul Yazıyı Oku
    Eyvallah ayva dostum.

8. https://www.yenisafak.com/gundem/ata...aign=yenisafak

İstanbul'da öğretmen Fatma Kayıkçı, Ankara'da Göktuğ Demiraslan ve sevgilisini öldürmekten üç kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılan Atalay Filiz, 'Resmi belgede sahtecilik' suçundan yargılandığı davada 2 yıl 7 ay 7 gün hapis cezasına çarptırıldı. Savunma yapan sanık Filiz, son sözü sorulduğunda eski savunmalarını tekrar ettiğini belirterek "Beraatimi istiyorum" dedi.
    Çok unutkanlık var ama bazı şeyleri hiç unutmuyorum. Bu olay tvlerde canlı yayınlanmış, bu kişi, pek çok tv kanalında ''seri katil'' denilerek adeta bir insan avıyla yakalanmıştı.

15 temmuz tarihe, ilk kez Havacıların planladığı bir darbe olarak geçti. Darbe girişiminden aylar önce, Hava Kuvvetleri Kurmay Başkanı yani Hava Kuvvetleri'nin 2 numarası Kor G.Hasan Hüseyin Demiraslan'ın oğlu bu katil tarafından öldürülmüştü.

Hasan Hüseyin Demirarslan ise, iddialara göre; Marmaris'te olduğu bilinen Tayyip Erdoğan'ı ele geçirmek için harekete geçen, Astsubay Kuzu liderliğindeki ekibi yönlendiren kişi. Kanıtlanmış değil tabii, iddia bunlar.

Haber yenişafaktan çıkmış. Bu işin içinde pek çok iş vardır da bilmiyoruz işte. Araştırılsa kimbilir neler çıkar?

Sedat Peker videoları izlenme rekorları kırdı. Bilmediğimiz neyi söyledi?

Sayfa 3/68 İlkİlk 123451353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •