Sayfa 16/20 İlkİlk ... 61415161718 ... SonSon
Arama sonucu : 158 madde; 121 - 128 arası.

Konu: SELVA selva gıda

1. Aynı operasyon daha önce adese ve ittifak ta da yapıldı.adese ve ittifaka bakanlar sonunun ne olacağını görürler
     Alıntı Originally Posted by memoli555 Yazıyı Oku
    Dahaca almadık 6 ya gelince ,5.50 ye , 5 e gelince alacaz. Dibine bakmadan zirvesine bakarak alacaz . 7 den buraya geldi 6 dan şuraya geldi diye diye hisseleri arz fiyatının iki katından hüpleteceğiz. Sonra adese ve ittifak gibi 1.50 geldiğinde ağlamaya zırlamaya başlayacağız.sonra dayamayip bize iki üc katından hisseleri satanlara 1.50 den geri verecegiz sonra onlar yükseltecekler yine bize iki katından bize yine satacaklar.bu böyle devam edecek

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Sür eşeği Aksaraya

3. Sür eşeği Nevşehir'e

4.  Alıntı Originally Posted by memoli555 Yazıyı Oku
    Aynı operasyon daha önce adese ve ittifak ta da yapıldı.adese ve ittifaka bakanlar sonunun ne olacağını görürler

senşn gibi hisseyi görse tuvalet kağıdı sanacak borsa cahilleri altın almak mevduat yapmak yerine ittifak adese selva ihlas cemaş gibi hisselere gelmeye devam ettikçe ben aşağıdan aldıklarımı yukarıdan sana çakacam memoli : )))

5.  Alıntı Originally Posted by memoli555 Yazıyı Oku
    Sür eşeği Aksaraya

senin eşşeği en son Konya'da görmüşler Selva nın önünde hahahahahaha

6. Dün tavan yaptın bugün yukarlardan millete çaktın ama ben almadım çünkü anladım ki bunların hisseleri 1 liranın üstünde alınmaz aynı ihlas grubu gibi, ihlasın 5 hissesi de kuruşlu fiyatlarda işlem görüyor
     Alıntı Originally Posted by teft34 Yazıyı Oku
    senşn gibi hisseyi görse tuvalet kağıdı sanacak borsa cahilleri altın almak mevduat yapmak yerine ittifak adese selva ihlas cemaş gibi hisselere gelmeye devam ettikçe ben aşağıdan aldıklarımı yukarıdan sana çakacam memoli : )))

7. Demek alıcı bulamadın dahada yukarı sürüyorsun , halka arzdan 3 liradan almayan 10 lira dan mı alacak,alanın aklına şaşarım, bir zamanlar ittifak ve adese de bu şekilde yükselmişti ama şuan 1 liralarda sürünüyorlar.ittifak ve adeseye bakanlar sonunun ne olacağı görürler.

8. [QUOTE=memoli555;5579475]Dün tavan yaptın bugün yukarlardan millete çaktın ama ben almadım çünkü anladım ki bunların hisseleri 1 liranın üstünde alınmaz aynı ihlas grubu gibi, ihlasın 5 hissesi de kuruşlu fiyatlarda işlem görüyor

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.[/QU

yav hakikaten üzülüyorum da bir yandan, grubun ana kağıtlarında batttığın için gelip burada Selvaya sallıyorsun. 3 kademe düştüğünde soluğu burada alıp "yukarlardan millete çaktın" diyorsun; sen bunu yazdığın gün tavan oldu Selva : )) kesmedi sonraki 2 gün de tavan oldu birader : )))) yani şu anda Selvanın tarihindeki en yüsek fiyattan alanlar bile zararda değil, sen burada yırtındıkça Selva gidiyor hahahahahaha

Sayfa 16/20 İlkİlk ... 61415161718 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •