Sayfa 19/20 İlkİlk ... 917181920 SonSon
Arama sonucu : 158 madde; 145 - 152 arası.

Konu: SELVA selva gıda

1. Baktılar alıcı gelmiyor bedelsiz açıklamışlar , görende yüzde 300 bedelsiz açıkladı sanır

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by memoli555 Yazıyı Oku
    Baktılar alıcı gelmiyor bedelsiz açıklamışlar , görende yüzde 300 bedelsiz açıkladı sanır

bu garibim borsa cahili 3.36 tl ilk tavandan beri ALICI GELMİYORRR ALICI GELMİyORRR diyip duru, bu her girip ittifak adese diyip ağladığında ben lotumu artırdım, sayesinde köşeyi döndümmmm zengin oldummm o adesede %300 bedelliye kaatılırken ben selvada %34 ümü alıyorum bedelsiz miss gibi hahhahahahah

3.  Alıntı Originally Posted by teft34 Yazıyı Oku
    bu garibim borsa cahili 3.36 tl ilk tavandan beri ALICI GELMİYORRR ALICI GELMİyORRR diyip duru, bu her girip ittifak adese diyip ağladığında ben lotumu artırdım, sayesinde köşeyi döndümmmm zengin oldummm o adesede %300 bedelliye kaatılırken ben selvada %34 ümü alıyorum bedelsiz miss gibi hahhahahahah
    Bedelsizini aldın mı verdiler mi

4.  Alıntı Originally Posted by memoli555 Yazıyı Oku
    Bedelsizini aldın mı verdiler mi

3.06 dan 99 bin liralık haziran 2021 de almıştım.sen burada girmeyin bu dolandırıcıların halka arzına diye yaygara koparırken : )) zaman içinde senin her fiyat seviyesinde girmeyin, almayın,aldıysanız satın ittifak a adeseye bakan selvayı görür yaygaraların arasında ben 9 ayda 6 katı primle 18.30 dan malımı sattım.99 bin liram 9 ay 10 günde 600 bin lira oldu : ) şimdi o yüzde 34 ü sana bırakıyorum rulo yaparsın borsa cahili memoli : )) ittifaka adeseye bakan selva yı imaş ı kaçırmaması gerekirken senin gibi cahil cühelaların yüzünden almayan veya erken satan çok oldu, yatacka yerin yok : ))

5.  Alıntı Originally Posted by memoli555 Yazıyı Oku
    Yav bu Spk yi anlamıyorum,seans kapanışında 1 aylık tedbir getirmiş.sen önce tek kurumdan arza nasıl onay veriyorsun.tek kurumdan arz yapmanın gerekçesi nedir anlamış değilim,kontrolmatik galiba gedik den yapmıştı pandemiyi bahane göstermişti( o bile saçmaydı, zaten sistem üzerinden yapiliyor herşey)ama bu hiç bir gerekce göstermedi.yani amaç bu operasyonu yapabilmek idi araya parazit girmesin ,karşılıklı işlemlerle olabildiğince yükseltmek ve sonra da her aşaya gelişte ucuzladı algısıyla arz fiyatının çok üzerinde yeni alıcılarına teslim etmek üzerine kurulu.Spk da dostlar iş başında görsün misali tedbir getiriyor .biz de yedik

Ben halka arzdan almayın demedim hicbir sebep göstermeden tek kurumdan arz yapılmasına tepki gösterdim ve buna izin veren bist yönetimine tepki gösterdim neden tek kurumdan arz yaptıkları belli oldu , hisseyi kimseye kaptırmadan tabi fiyatıda düşük tutarak halka arz yapmış gibi gösterip hisseleri kendilerinde topladılar ve sonra verdiler coşkuyu ,araya parazit sokmayarak yükseltebildikleri kadar yükselttiler asıl arza şimdi başladılar .inşallah yukardan yakalanan olmamıştır

6. Dolar bazlı halka ırz fiyatına gelmiş. Vay ırz düşmanları. bir yudum alıp İzleyelim bakalım ne yapacaklar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Mal alınmasını hiç istemiyor spek.o zaman götür kağıdı.onuda yapmıyor.demekki mali kaptırmış

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. bu tahtacı malı alıp götürmek isteyene veriyor aşağıa satmıyor baskılamak bu sattıklarını da aşağı giriyor sat çık diyor. elimde daha veririm alma diyor .
    100 bin lot üstü çok dikkat çekiyor tahtada.

Sayfa 19/20 İlkİlk ... 917181920 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •