Sayfa 5/20 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
Arama sonucu : 158 madde; 33 - 40 arası.

Konu: SELVA selva gıda

SELVA da tahta yapıcı daha ilk günden tahtayı terk etmeye başlamış!

SELVA genel takas

2.  Alıntı Originally Posted by akın adanalı Yazıyı Oku
    borsada yeni olsan gerek. Sayfa 2 ve 3 tekini unutmayasın. Birkaç yıl sonra aç yazdıklarımı oku o zaman anlarsın tecrübenin ne olduğunu!
    sen yenisin herhalde,bir kaç seneyle ne işim var ben şuandaki hissenin durumunu değerlendirdim,millet burda yok şöyle yok böyle korku salmak,ne oldu sonuç alan şuan kazanıyor mu ben ona bakarım.sen beş sene bekle turşu kurarsın ha bu arada 86 daki tahtadan yapılan işlemleri bilirim ya sen..birde şirketin piyasa değerine baktım basitçe..neyse uzatmıycam konuyu olabilir ittifak adese canınız yanmış belliki,doğru yapılan yorum bile canınızı sıkmış,neyse dört tavan bana yeter,birkaç sene bekleyenler kendi bilir.sana bir arkadaş tavsiyesi kimseye eski yeni yakıştırması yaparken biraz düşün.

3. Ahlatçı yatırım on sekiz mly.lot vermek istese verirdi,kağıt tavan niçin vermiyor bir düşünmek lazım,çünkü adamlar iskontolu fiyattan aldı belli bir hedef var kafalarında oradan verecekler.önemli olan bizim gibi yatırımcılar satıcağı noktayı iyi belirlemek lazım.al sat tut tavsiye içermez

4. Evladiyelik Bir Yatırım

Alıntı Originally Posted by Tarafsız Yazıyı Oku
    Ahlatçı yatırım on sekiz mly.lot vermek istese verirdi,kağıt tavan niçin vermiyor bir düşünmek lazım,çünkü adamlar iskontolu fiyattan aldı belli bir hedef var kafalarında oradan verecekler.önemli olan bizim gibi yatırımcılar satıcağı noktayı iyi belirlemek lazım.al sat tut tavsiye içermez
    Kimi kaçtan sattığının ne önemi var, çok uygun fiyata ortak olduk, ihracatcı bir firma, pazar sorunu yok bugünkü üretim kapasitesini on katına çıkarsa yine pazar sorunu olmaz. Ömürlük bir yatırım.

5.  Alıntı Originally Posted by Tarafsız Yazıyı Oku
    Ahlatçı yatırım on sekiz mly.lot vermek istese verirdi,kağıt tavan niçin vermiyor bir düşünmek lazım,çünkü adamlar iskontolu fiyattan aldı belli bir hedef var kafalarında oradan verecekler.önemli olan bizim gibi yatırımcılar satıcağı noktayı iyi belirlemek lazım.al sat tut tavsiye içermez
    ya çok merak ediyorum böyle bir halka arzın örneği var mı? Hala şöyle iyi böyle iyi diyorsunuz. Halka arza kimse katılmamış, Takasdaki hissenin %99 u 3 aracı kurumun elinde (DİĞERLERİ KISMINDA SADECE 190 BİN LOT VAR!!!)hatta küçük yatırımcı bile katılmamış siz diyorsunuz ki şöyle iyi olur böyle iyi olur.... Şuan ki takasa baktığımda Hissenin %99 u kendilerinde zaten. İsteseler seri tavanlarla 100 tl bile yaparlar. Bu halka arz başarısızdır, bunlar dolandırıcıdır, yeşil sermayeye yatırımcı olunmaz. Aldığınız 3-5 bin lot ile kalkıp da burada şöyle kazandım böyle kazandım diye caka satmayın. Bu arada 97 den buyana bifiil borsadayım, iyi bir yatırımcı profilim de olduğunu söyleyebilirim. EN BERBAT BİR HALKA ARZ OLMUŞTUR, küçük yatırımcıların dikkatine

6. Ha bu arada Ahlatçı ve a1 ve gedik deki lotlar zaten patronundur. Patron halka arzdan o satamadığı iskontolu lotları tahtadan spekülasyon yapıp fiyatı oldukça şişirdikten sonra satmaya başlayacaktır. Gelelim tavandaki lotlara: Zaten kimsede mal yok nasıl satış olsun. Hem bütün mal kendilerinde hem de paraları var. Kısaca patronun ya da yancıarı tavana 100 milyon lot alış girse yine satacak kimse olmayacaktır.

7. Şimdi ellerindeki malı nasıl çıkacaklar onu da yazıp bu meseleyi bitireyim: Muhtemelen hisseyi zaman içinde en az 10 katı kadar fiyata çekeceklerdir. Sonra da zig zag hareketlerle ve bir kaç taban hareketiyle çok düşmüş algısı oluşturup malı dağıtmaya çabalayacaklardır. Atıyorum hisse fiyatı 30 tl olsa tahtacının maliyeti 1 tl nin altına düşecektir. Bunun bir çok örneği var. Vakfn, Bera son zamanlardaki örnekleridir.

8. Şimdi bu marjla kazanan olacak mı tabii ki olacaktır ama %95 kasa kazanacaktır.

Sayfa 5/20 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •