Sayfa 9/20 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon
Arama sonucu : 158 madde; 65 - 72 arası.

Konu: SELVA selva gıda

SELVA günlük te tahta yapıcı hala satışta, satışlar karşılanmış görünüyor, muhtemelen karşılıklı işlemler bunlar! tavanın bozulmamasına şaşırdım, götürmek isteyen tavanı bozar yatırımcıları panikletip sattırır o da olmadı! bakalım hikayenin sonu nasıl olacak!

2. Ama buralardan hisse satmak yada panikletip sattırmak değil,yükseltebildiği kadar yükseltip sonra geri dönüşte 6 dan buraya geldi yok 7 den şuaya geldi dedirtip atlayacaklara tek.kurumdaki.lotlar servis edilecek tabi bu bir günde değil belki bir hafta sürecek yukari aşaya verha ver verhaver.asıl ırz o zaman olacak.şuanda plan doğrultusunda ilerliyor.tek kurumdan hisselerin yuzde doksani tek elde toplu zaten eger başka araci kurumlardan da talep toplansaydı hisse dağınık olacaktı ve bu yukarı hareket zor olacaktı.Spk da tek kurumdan izin vererek operasyona ortak oldu. Kontrolmatik de tek kurumdan yapılmıştı ama onda pandemi bahane edildi ama bunda hiçbir gerekçe gösterilmedi .tamamen maddi sebebler
     Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    SELVA günlük te tahta yapıcı hala satışta, satışlar karşılanmış görünüyor, muhtemelen karşılıklı işlemler bunlar! tavanın bozulmamasına şaşırdım, götürmek isteyen tavanı bozar yatırımcıları panikletip sattırır o da olmadı! bakalım hikayenin sonu nasıl olacak!
    SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Kansızlar yedirmeye başlamışlar alanlar bizler gibi ayvayı yedi

SELVA günlük

SELVA kademe analizi 5.61 e kadar hacimsiz vermişler! asıl işlemin tavan fiyattan olduğu görülmekte! bu işlemlerin de fazla yatırımcının olmadığı karşılıklı işlem olduğunu düşünüyorum!

5. Yani diyorsunuz ki gel gel yapıyorlar

6. ittifak ve adese BATIKLARINA inat tahta 7 günde %95 prim yaptı.daha ne yapacaktı : ) 100 bin liraya kadar mal alındı bu arzdan.bu ittifak ve adese zedelerin karalama kampanyalarına rağmen arza girip 100 bin liralık mal alan adam bugün 95 lira karla verdi. yok kendileri almışlar yok tek kurumdan yapmışlar yok efendim arz değil ırz yapmışlar v.s. v.s. asıl ırzı bu söylemlerle, almaya niyetli insanları vazgeçiren BATIK kafalar yaptılar. dört gözle de tahtanın dönmesini bekliyorlar..gelip buraya ilk fırsatta biz demiştik diyebilmek için. ittifak ve adesede yanlış yatırım kararı vermelerinin hırsını selva ortaklarından çıkaracaklar : )

7. Alıcı gelmeyince tavan kapattılar.amac yükseltebildiğince yükseltmek.asıl arzı aşaya gelirken yapacaklar bir iki taban yapinca yukarı dönecek diye atlayanlara verecekler malı. Arzdan 3 liradan almayan 6 dan 5 den 4 den alacaksa başlarına gelecekleri hakedecektir.Adese ve ittifaka bakanlar sonunun ne olacağını görecektir

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bir arkadaş özelden şunu sormuş:
    Selva'da geçtiğimiz günlerde iş yatırım baya alım yapmıştı fakat saklamada görünmüyor, bir inceler misiniz,

Saklamada halka arzdan malı olmayan İs Yatırım 12 milyon lot yapmış, yukarıda ki bir arkadaşın yazdığına katılıyorum alıcı çekmeye çalışıyorlar, gelmeyince de tavan yaptılar gene! hacimli görünse de bence sığ bir tahta! SELVA özelinde konuşursak takas oyunları yapılıyor olabilir, cepten cebe...

Sayfa 9/20 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •