Sayfa 1/20 12311 ... SonSon
Arama sonucu : 158 madde; 1 - 8 arası.

Konu: SELVA selva gıda

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,607

SELVA selva gıda

Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

2. Selva gıda başlık açılmış ilk yorum gelsin,sermaye ve hisse fiyatı olarak düşünürsem son dönemdeki yapılan halka arzlara göre uygun bir fiat belirlenmiş.Şirketin piyasa değeri kabaca iki yüz yirmi beş milyon civarı.Benim kişisel görüşüm,al sat tut tavsiye içermez.Herkes kendi kararını versin.Hayırlı olsun yatırımcı kazansın inşallah

3. Tabi arz tek kurumdan olduğu için herkes alamayacak, öncelik kendilerinde ky bişey vereceklerini sanmıyorum
     Alıntı Originally Posted by Tarafsız Yazıyı Oku
    Selva gıda başlık açılmış ilk yorum gelsin,sermaye ve hisse fiyatı olarak düşünürsem son dönemdeki yapılan halka arzlara göre uygun bir fiat belirlenmiş.Şirketin piyasa değeri kabaca iki yüz yirmi beş milyon civarı.Benim kişisel görüşüm,al sat tut tavsiye içermez.Herkes kendi kararını versin.Hayırlı olsun yatırımcı kazansın inşallah
    STK-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Ben bu kadar saçma sapan bir halka arz ne gördüm ne duydum.
    Konsorsiyum yok. Piyasada çokta bilinmeyen bir aracı kurumdan bir halka arz.
    aracının canlı desteği ile yazıştım. Dedim benim başka aracı kurumda hesabım var. mkk bilgim belli, halka arza katılmak istiyorum.
    halka arzdan alacağım hisse senetlerinin aracı kurumuma virman edilmesi mümkün mü dedim. Yok illa bizde hesap açmanız gerekiyor dediler.

5. Aynen katılıyorum düşüncene
     Alıntı Originally Posted by tokborist.. Yazıyı Oku
    Tabi arz tek kurumdan olduğu için herkes alamayacak, öncelik kendilerinde ky bişey vereceklerini sanmıyorum

STK-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bu ne saçmalık,ziraat,iş bankası ikisindede başvuru yapılmıyor hisse giriş yapılamıyor,benmi yanlış görüyorum acaba.

7. Arkadaşlar hangi kurum yapıyor arzı
    Tanrı TÜRK'ü korusun ve yüceltsin.

8.  Alıntı Originally Posted by tosunpaşa Yazıyı Oku
    arkadaşlar hangi kurum yapıyor arzı
    ahlatcı yatırım

Sayfa 1/20 12311 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz