Sayfa 4/20 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
Arama sonucu : 158 madde; 25 - 32 arası.

Konu: SELVA selva gıda

1.  Alıntı Originally Posted by memoli555 Yazıyı Oku
    Her sene sırayla bir adese bir ittifak şeklinde olan bedelli çarkı artık 3 hisseyle dönecek. Hersene bedelliden milyonlarca para topla ama yine de zarar, ne temettü, ne bedelsiz.hadi onu gectik borsanın rekor kırdığı zamanda hisseleri dibi boyluyor

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Az önceki mesajda bedelli carkında yanlışlıkla 4 hisse yazmışım sonra düzeltmeye çalıştım.ama yakında 4. İştirak bile gelebilir, sonra da 4 hissede sırayla bedelli carkını döndür dur gelsin milyonlarrrr.İhlas da aynı taktiği izliyor 4 hissesini sırayla bedelli yapiyor(sirada iheva var )

3. Ben Yazdıydım

Alıntı Originally Posted by Tarafsız Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim bir arkadaş 24 bügün yazıyordu
    Ahlatçıyı aradım perşembe açılıyor demişlerdi.

4. Hissenin tamamı kendilerinde olduğundan istedikleri gibi dans ettirecekler.asıl arzı hisse işlem görürken yapacaklar

5. hissenin %99,9 u toplu ve tek kişinin elinde. Anlayacağınız halka arza katılan yok. Yani tahtadan IRZ edecekler. Muhtemelen işlem yapmadan tavan tavan gidecek ve ilk tavanı bozduğu yer de en yüksek fiyatı olacaktır. Sonrası malum yeni yeşil sermaye zedeler olacak. ASLA ALMAYIN, ALDIRMAYIN. 50 kuruşu da düşse 50 tl ye de çıksa ALMAYYYIINNNN

6.  Alıntı Originally Posted by Tarafsız Yazıyı Oku
    Genel kanı olumsuz düşünüyorsa bu hisse yükselir benim sesli düşüncem.kimseye al sat tut tavsiye içermez.yatırımcı için hayırlı olsun
    kağıt direk tavan açıldı,olumsuz düşüncelere cevap niteliğinde,tecrübeyle sabit

7. böyle halka arz olmaz sadece yatırımcının ırzına geçerler...ytd

8.  Alıntı Originally Posted by Tarafsız Yazıyı Oku
    kağıt direk tavan açıldı,olumsuz düşüncelere cevap niteliğinde,tecrübeyle sabit
    borsada yeni olsan gerek. Sayfa 2 ve 3 tekini unutmayasın. Birkaç yıl sonra aç yazdıklarımı oku o zaman anlarsın tecrübenin ne olduğunu!

Sayfa 4/20 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •