Sayfa 10/20 İlkİlk ... 89101112 ... SonSon
Arama sonucu : 158 madde; 73 - 80 arası.

Konu: MEDTR - Meditera Tıbbi Malzeme Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Bu An Sahip olduğun tek şey ve Sorgulanmamış yaşam yaşanmaya değer değildir..
    twitter-@ZaWarona

2. Karı ezdiler
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

3. Bedelsiziniz hayalı uğurlu olsun

4. Saçma bir hisse daha bedelsiz haberinden beri düşüyor bedelsiz verdi yine düştü bundan hiç bişey olmaz

5. Sanki ky ya %250 bedelsiz havucuyla mal itelemişler bu durumda şirket yönetimiyle birlikteler bence

6. Ukraynanın bu savaş ortamında en önemli ihtiyacı tıbbi malzeme ve ilaçmış savaşı kimse istemiyor ama tıbbi malzeme ihtiyaç olduğunu Ukraynanın Ankara büyük elçisi söyledi pandemide ki rtalb gibi olmasın

7. N@kit temettü mü dedi şirket sayamıyorum artık kur korumalı mevduata geçti vergiden muaf oldu garanti faiz leliri elde etti bedelsiz %250 verdi şimdi net %100 nominal nakit temettü verecek çok yakında meksikada fabrika devreye giriyor birde hammade üretimi için dışa bağımlı olmamak için yeni bir üretim dedi ne oluyor borsaya gelen en son böyle bir şirket hatırlamıyorum bundada Bi hayır var

8. Ayrıca gelen karda çok iyiydi ayrıca bu sene meksikada faaliyete girecek olan fabrikanın etkisinide görecez karlılık artacaktır abd kıtasına meksikadan üretim yapıp satış yapacaklar anlaşılan çok iyi çok iyi çok iyi %58 ihracat yapan firma bu üretimin etkisiyle %75 ila 80 arası ihracat olmuş olacak galiba maşallah maşallah

Sayfa 10/20 İlkİlk ... 89101112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •