Sayfa 14/20 İlkİlk ... 41213141516 ... SonSon
Arama sonucu : 158 madde; 105 - 112 arası.

Konu: MEDTR - Meditera Tıbbi Malzeme Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Silkeleme diyordum ama sanki silkelemeyi geçti iteleme oldu
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,375
    Birazda yatayda kalsa bence iyi olur
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

3. Umutsuz vaka oldu maalesef duracağı yerde yok 15 lere kadar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,375
    Herkese iyi bayramlar ALLAH kurban kesenlerin kurbanlarını kabul etsin kesemeyip kesmek isteyenlere imkan sağlasın inşallah hiç işim olmaz diyenlere de sağlık mutluluk dilerim
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

5. Bu günkü yükselişi anlamlandıramayan sebepsizce niye yükseldi hiç bir haber veya kamuya açıklanan bişey yok neden yükseldi diye tasalanan olabilir ben söyleyeyim covidin omicron varyantının alt varyantı olan Ba.5 alt varyantı şimdiye kadarki en bulaşıcı varyantı ve bu varyantın üst solunum yollarında ilerlediği burun ağız ve boğazda etkili olduğu daha sonrasında akciğerler ilerleyip iltahap oluşturduğu bu esnada öksürük kuru öksürük boğaz ağrısı burun tıkanıklığı en çok görülen belirtiler hastalık atlatıldıktan aylar sonra bile solunum güçlüğü çekmeleri sanırım solunum cihazı üreten firmayı yakından ilgilendiriyordur bu arada vakalar çok hızlı artıyor geçen seferkinden daha çok vaka sayısı olabilir asıl pik bu Ba.5 varyantın da görürülebilinir test için gidenlerin %50 sinde covid görülüyor yani durum bu kadar ciddi ve hiç bir önlem alınmadı henüz bu da hastalığın daha hızlı ilerleyeceği anlamı taşır malesef

6. Beklediğim yükseliş oldu
    Devam eder inşaALLAH

7. Devam yükselişe tokat yiyenler susuyor

8. Güzel bilanço beklentisini kullanarak mal satmış olabilirler eğer böyleyse yarın düşüş devam eder bu arada bilançosu süper geldi iyi şirket deyip atlayanların eline vermece yaparlar

Sayfa 14/20 İlkİlk ... 41213141516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •