Special Days Image
Sayfa 3/20 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 158 madde; 17 - 24 arası.

Konu: MEDTR - Meditera Tıbbi Malzeme Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Arkadaşlar yeteri kadar talep gelmiş diye Bilgi geldi .
    Şirket çok iyi durumda, iyi yerlere gelmesini bekliyorum .

2.  Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    Arkadaşlar yeteri kadar talep gelmiş diye Bilgi geldi .
    Şirket çok iyi durumda, iyi yerlere gelmesini bekliyorum .
    Gelen talepYaklaşık ne civarda olabilr.

3. sadece gedik yatirimdaki ve bazi bankalardakiler basvurabildi. her aracidan basvurulabilse 10 kat civari taloe gelirdi. cunku oransal dagitim. ama herkese basvurdugunun hepsi gelebilir. benim araci basvurulmuir dedi bedne gittim gedikten mecburen girdim.

Alıntı Originally Posted by SOrRrOS Yazıyı Oku
    Gelen talepYaklaşık ne civarda olabilr.
    Herkes talep ettiğinin çoğunu alabilir şeklinde yorum yaptılar

5. gedik ve bazi banjalar harici kimse basvuramadi. dolayisyla cogu kisi basvuramadi. bu nedenle yuksek oranda gleecek hisselerimiz. bence tamami bile gelebilir. sorun deil. benzer tahta tralice ne yapti ortada. arzdan alamayan thatadan almak icin saldirabilir. iben her halak arza basvurmam iyi aradtiridim iyi geri donusler aldim. insallah basvurumun heosi gelir.

6. Sonucta 6 kurumdan başvuru oldu.herkes ayarlamisdir bir şekilde.yuzde 7-8 civari olur enfazla dagotim benim tahminim.ytd

7.  Alıntı Originally Posted by basari69 Yazıyı Oku
    Sonucta 6 kurumdan başvuru oldu.herkes ayarlamisdir bir şekilde.yuzde 7-8 civari olur enfazla dagotim benim tahminim.ytd
    O kadar az gelirse son dönemdeki halka arzlar içerisinde en yüksek performansı sergileyebilir. Şirket işi gereği sürekli anlaşma yaptığından arz sonrası gelen kap haberleri de fiyatı destekleyecektir.

8. 8-10 kat talep geldi. Kesin bilgidir.8 kat bizim görebildiğimiz , diğer beş kurumla birlikte minımum 10 kat gelmiş olmalı. Yeni bir Türk ilaç olmaz ama güzel bir prim bırakacaktır

Sayfa 3/20 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •