Sayfa 15/20 İlkİlk ... 51314151617 ... SonSon
Arama sonucu : 158 madde; 113 - 120 arası.

Konu: MEDTR - Meditera Tıbbi Malzeme Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. https://www.kap.org.tr/Bildirim/1055461
    34 milyon sadece kkm den gelir yazmış bu da 3.Ç bilançosunda girecek 3.Ç bilançosu çok daha iyi geleceğini ima etmişler kısaca
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2. Hareketlenmiş kıymeti anlaşılmaya başlanmış demek ki

3. İyiki satmıştım ben sattıktan beri hep düşüyor niyeyse gerçi %20 civarına yerine koydum bakalım bilançoya doğru nasıl hareket eder gidişata göre

4. 130 yıllık geçmişi ve yaklaşık 3,5 milyar euroluk cirosu olan bir devin tedarikçisi olmak her babayiğidin harcı olmasa gerek.

5. MEDTR paylarında yoğun bir yabancı girişi olduğunu düşünüyorum. HSBC fonlarını kullanarak pozisyonlarını arttırıyorlar. Hem vergisel avantajları kullanmak hem de daha gizlenen bir yol izliyorlar gibi geliyor.

6.  Alıntı Originally Posted by Rick Guerin Yazıyı Oku

MEDTR paylarında yoğun bir yabancı girişi olduğunu düşünüyorum. HSBC fonlarını kullanarak pozisyonlarını arttırıyorlar. Hem vergisel avantajları kullanmak hem de daha gizlenen bir yol izliyorlar gibi geliyor.
    Bence patron topluyor. KAP atmayarak hisseye talep oluşturmadan hisseleri kendisi topluyor gibi. Yabancı olduğuna ihtimal vermiyorum.YTD

7. MEDTR tahtasında yapılan işlemleri Atilla abi güzel özetlemiş. Bu işlemleri patrondan izinsiz kimse yapamaz. Bu duruma göz yumanları Allah a havale ediyorum. Halka açılıp sessizliğe bürünmek borsa anahtarını başkalarına teslim etmek oluyor.

8. Değerli arkadaşlar kısa vadeli fiyat dalgalanmalarına aldanmak hatalı bir davranış olabilir. Yatırımcı ilişkileri hisse senedi getirisinin tatminkâr olduğunu savunuyor. Bu tutum yönetim argümanı olmalı.

SASA HEKTAŞ ŞİŞE SMARTG KONTR getirilerine bakıldığında ise hisse getirisinden ziyade büyümeye odaklanmış yönetim tarzlarına göre Meditera yönetim başarısı tartışılır. Başkan Sevinçli nin zeytin ağacı çekirdeğini geliştirme çabası zaten büyümeye bakış açısını özetlemiş oluyor. Bu durumda emekliye ayrılıp zeytin ağacıyla ilgilenmek çok daha mantıklı olur.

Sayfa 15/20 İlkİlk ... 51314151617 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •