Sayfa 1003/1004 İlkİlk ... 35039039539931001100210031004 SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 8,017 - 8,024 arası.

Konu: Viop XXXIV

1. 1580 şortlar duruyor ama, bugün kesinlikle 1572 de bile alerji yapması hemen yukarı alması, ünlü nün ısrarlı alımları, petrolde ( ve tupras da ) durumlar filan derken. Spot taşıdığım yan tahtalara da para gelmeye başladı hareketli. Gün içi birkaç pozisyonu açık yapmıştım, zor kapandım veya yukarıdan almak zorunda kaldım. Velhasıl kelam endeks cortlari Ya bu akşam ya da açılışta kapatabilirim. Baktığım bir veri var ona göre kürede aslında Eylül ortası 1410 çok güzel çok da şık ama inatlaşmayiz neyse o uymak zorundayız.

Karakemal abey ne dio? Short bir veya iki günlük bir olay baktın olmuyor ısrara gerek yok. Böyle böyle baktım 8. Kez short denemisiz son rallide, shorttan zarar yok, ( kar da yok )

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ya buna oraya gelirse vururuz dedik de.

1580 de bütün gün sabit tuttu adam cort yapan yapsın dedi. Tutup da 1584 üstüne alırsa, önünde durmak ne kadar iyi bir fikir iyi düşünmek lazım.
     Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    1590 lara doğru açaydın hocam sonuçta spotta gün içi işlemin çok önemi yok ki
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bloomberg'in bu sabah bildirdiğine göre, VW'nin Wolfsburg'daki ana fabrikası,
    arz eksikliği nedeniyle yaz tatilinden sonra sadece erken vardiyasında çalışacak.

Wolfsburg'daki fabrikası dünyanın en büyük otomobil fabrikası ve yaklaşık 60.000 kişiyi istihdam ediyor.
    Rapora göre Audi de üretimi geçici olarak durdurarak yaz tatilini bir hafta uzatıyor.

Bloomberg'in bu sabah tahminine göre ,
    küresel yarı iletken kıtlığı, bu yıl dünya çapında otomobil üretimini yaklaşık 7,1 milyon araç azaltabilir .

frOtO,TOFAŞ
    KRSN...

Dünyanın en işlek limanlarından biri, bir çalışanın Covid-19 testinin pozitif çıkmasının ardından geçen hafta kısmen kapandı.
    Kapanış, küresel ekonominin toparlanmasını yavaşlatabilecek dünya ticaretinde yeni aksamalara ilişkin korkuları artırıyor.

Çin'in Ningbo-Zhoushan limanındaki önemli bir terminal olan Meishan, 34 yaşındaki bir işçinin Kovid-19 testinin pozitif çıkmasının ardından Çarşamba günü süresiz olarak kapatıldı.

[IMG][/IMG]

5. Şeytan azapta gerek, %80 yukarı, %20 aşağı..

35.430'un üzerine doğru 5 liyi tamamlamalı, halen minik bir 4 gelişiyor yukarı senaryoda...Sonra da zigzag yapmalı..Yapılar hala üçlü..

Aşağı yaparsa, misal şöyle bir ED, bi ters bi düz tokatlamış olacak..YTD

(Konut satışları beklenenden iyi geldi.)

6. Şortumuzu alacak gibiler benim abiler sattığı malı geri koydu pozitif bişeyler var sanki.

SPOT

günün en iyi alıcısı, gerçi sabah itibariyle her günün en iyi alıcısı Garanti Yatırım ın aldığı sattığı hisseler,

Sayfa 1003/1004 İlkİlk ... 35039039539931001100210031004 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •