Sayfa 2/1004 İlkİlk 123412521025021002 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Viop XXXIV

1. Yeni mekan hayırlı olsun

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Altın ve gümüş sayımı için FDow'un 29180 i aşağıya kırmasını, yani borsaların çökmeye başlamasını bekleyeceğim. Şu an için erken, borsalar çökmeye başlamadan altın ve gümüşten ciddi bir hareket beklemiyorum. Altın 1700-2050 arasında, gümüş 25-32 arasında salınır durur diye düşünüyorum.
    Çoğu EWci altın ve gümüşte şu anda yaşanan düzeltme dalgasını 2 ile etiketleyip, 3 ile ralliye başlayacağını düşünse de ben aynı düşüncede değilim ta ki borsalar çöküşüne kadar.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    borsalard cookusu ne zaman. Bekliyor sunuz ? Bir. Zaman Vere biliyor musun uz?

3. Dun diger baslikta yazmistim bugunde 177x lerden biraz ekleme yaptim . Yalniz gozum gumuste.Gumus aslinda bugun istedigim rakamlari gordu . Ihlal yapabilir ama 25.5o ler altinda haftalik kapanis beklemiyorum Seytan durtuyor %50 lik bir gumus alimi yap diye Ama kucuk bir ihtimal dahi olsa 22.xx acaba mi diyorum . 22.xx leri beklerken buradan roketlerse bu sefer arkadasindan yetisme sansimiz kalmaz
     Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    Tesekkurler Diger baslikta sayiminizi gordum ordan yazacaktim buraya cevap vermissiniz

1810 bekledigim rakamlardi 1750 maliyetli var elimde ama ustten ve alttan al dusunmedim . aksine 1810 lardan ilave yapacaktim yalniz altin ile birlikte gumusunde 26 lara dogru bir geri cekilmesini beklemekte idim o biraz kisa kaldi
    Bundan dolayi ekleme konusunda kararsiz kaldim .
     Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Altın ve gümüş sayımı için FDow'un 29180 i aşağıya kırmasını, yani borsaların çökmeye başlamasını bekleyeceğim. Şu an için erken, borsalar çökmeye başlamadan altın ve gümüşten ciddi bir hareket beklemiyorum. Altın 1700-2050 arasında, gümüş 25-32 arasında salınır durur diye düşünüyorum.
    Çoğu EWci altın ve gümüşte şu anda yaşanan düzeltme dalgasını 2 ile etiketleyip, 3 ile ralliye başlayacağını düşünse de ben aynı düşüncede değilim ta ki borsalar çöküşüne kadar.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ....

Alıntı Originally Posted by baba_baskan Yazıyı Oku
    borsalard cookusu ne zaman. Bekliyor sunuz ? Bir. Zaman Vere biliyor musun uz?
    Yazıya yeni ekledim, en fazla 1-1.5 yıl içinde.

"Artık nakitin kral olacağı, 1-1.5 yıl içinde yeni başlayacak ve en az 12-18 yıl sürecek borsalar-altın-gümüş rallilerinin yatırımcılara müthiş bir özel emeklilik imkanı sağlayacağını düşünüyorum. Ama önce şu çöküşü bir yaşayalım. Çok fazla süre kalmadı, ölmez sağ kalırsak en fazla 1-1.5 yıl"

Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Artık nakitin kral olacağı, 1-1.5 yıl içinde yeni başlayacak ve en az 12-18 yıl sürecek borsalar-altın-gümüş rallilerinin yatırımcılara müthiş bir özel emeklilik imkanı sağlayacağını düşünüyorum. Ama önce şu çöküşü bir yaşayalım. Çok fazla süre kalmadı, ölmez sağ kalırsak en fazla 1-1.5 yıl
    Gümüşte JP 24-30 arasının dışına bırakmıyor.
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

Alıntı Originally Posted by Market Soul Yazıyı Oku
    Gümüşte JP 24-30 arasının dışına bırakmıyor.
    Zamanı gelince ne 30, ne de tarihi zirve 50 kalacak. Önce borsa çöküşü, sonra yeni büyük zirveler. Tam bir çılgınlık dönemi yaşayacağız diye düşünüyorum.

Son bir not daha ekleyeyim.
    Eğer bu realizasyon düşündüğüm gibi 5.3.4 geri çekilmesi ise, düşüş yetersiz. 5.3.4.a yaptık, 5.3.4.b yapıyor olmamız lazım. 5.3.4.c ile de dibi bulmamız gerek. Son düşüş FSPX te 4210-4240 aralığından 4100 lere doğru bir düşüş olmalı. Tahminen pazartesi günü 5.3.4.c düşüşü başlar gibi.

8. Hayırlı bereketli tüm türkiyemiz için bol bereketli bir gün olması dileğiyle

Sayfa 2/1004 İlkİlk 123412521025021002 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •