Sayfa 3/1004 İlkİlk 1234513531035031003 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Viop XXXIV

1. sizce bizim borsada değerli metallerde en iyi yatırım fonu qnb finansbankın mı

gmstrf
    gldtrf

bunların dışında öneriniz var mı?

bugün biraz yatay takılırsa gayet iyi olacak.. tepeden 50 puan düştü.. vade sonu yaklaştı.. geçişleri yapmaya başlamak için şartlar oluşuyor..tahmin ettiğim yerden dönüş oldu, 1550-1600 bandı..kalan günlerde tekrar depar yaparak geçmesi zor bir ihtimal, ama dunyada her şey oluyor tabii..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

qnb bu fonlarda öncü.. daha önce mesela iş yatırım fonları da vardı mesela endeks30 replike etmek için ama havlu attı.. şimdi hacimleri kontrol ettim ama saat 10:00 olmadığı için göremedim: hacimlere bakarak en popüler (likit) hangisi görülebilir..tahmin ediyorum qnb olacaktır, ben qnb fonlarından djist ve usdtrf kullanmışlığım var.. diğer alternatif hala işlem görüyorsa ziraat, onların hacimleri nasıl bilmiyorum birazdan belli olur..spread ler de önemli.. benim hatırladığım qnb spreadleri çok kötü değildi..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

30 günlük ortalama hacim ekledim byf lerde..en sağ sütun.

5. Şuan olan bir düzeltme mi
    bir düşüş mü

Daha önce burada baylaşdığım
    para giriş istatikleri
    kendi tablom
    düşüşte mal satılmadığı
    aksine büyüklerin mal aldığı görülmekte
    yanı o istatikler doğru olursa
    yukarı hareket başlayınca
    bankalar ve x30 başta olmak üzere
    bu sefer endeks bazında sert hareket gelmesi lazım
    bakalım, izleyeylim