Sayfa 380/1004 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480880 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 3,033 - 3,040 arası.

Konu: Viop XXXIV

1. Tabi Boğaziçi Rektörü neden alındı bilemem belki cuma kararnamesiyle MB başkanlığına atanır belki, bilemeyiz..
    Geceleri ben bu ülkede uyumaktan aşırı korkmaya başladım..

Kimin nereye atanabileceği ya da görevden alınabileceği hiç belli değil...
    Ya da başka nelerin olabileceği pek belli olmuyor...

2. Bu arada dolardaki gevşeme beklediğimden biraz yavaş oluyor...Uzun bir iki bar bekliyordum..
    Bayramdan önce 8.50 altını test edip etmeyeceği benim için önemli...

Bir arkadaş bahsetmiş bu konuda kısmen benzer düşünüyoruz...Asıl hareketin bayramdan sonra olabileceğine dair.. O kadar sert olur mu bilemem ama 8 civarı çok kolay olmayabilir...
    Önümüzdeki aylarda turizmden ne kadar döviz gireceğine bağlı olabilir..Ki sadece buna da bağlı değil dolardaki durum daha çok güvenle alakalı bir durum..
    Hele ki ağustos ayında MB ne yapacağı belli değilken.
    Bu durumda zaten geri çekilmeler anlık olacaktır ve çok iyi bir alım fırsatı verme ihtimali var....Buna izin verirler mi göreceğiz.. Grafik olarak zaten hoş gözükmüyor, asıl hedefe daha var..Dövizde orta ve uzun vadeli ana trend belli..

Ülkendeki vatandaşın kendi parasına güvenmiyorken ne yaparsan yap, bir çok kişi biraz daha aşağı gelse de dolar alsak diye kenarda bekliyor..
    Son düzenleme : Karatay; 15-07-2021 saat: 21:52. Sebep: ekleme...

3.  Alıntı Originally Posted by sofist_11 Yazıyı Oku
    Çok güldüm İki cumhurbaşkanı biraraya gelmiş ve alt tarafı 40 dakikalık görüşmede rektörlerin durumunu görüşmüş Bizim mahallenin suyu akmıyordu, onu da görüşmüşler midir acaba?
    Çok mühimdi o konu. Atlamalari mümkün değildi ayrıca biden o görüşmede hilal kaplan karısının trt ye atanmasını istiyordu. 40 dakikalık görüşmenin yarım saatini buna ayırmıştı.
    Amerika yine istediğini aldı anlaşılan.

He he

"politikada hiçbir şey kazayla olmaz. olmuşsa, öyle planlanmıştır."
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

İşimiz dön babam dön.
    Faiz indirimi gelecek bahara kaldı.
    Bir kaç ay sonra faiz artışı gerekebilir.
    Ama şahapamazlar.
    Aval aval bakarlar..

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

5. Oradaki bağlantı, Boğaziçi'nin geçmişine bağlı olarak kurulmaya çalışmış sanırım...
    Malum kesim için halen ABD'nin malı ve toprağı olarak gözüküyor ya oradan...
    -Ah birde üzerinde bulunduğu yerin milyonlar etmesi var ya neyse..-

Halbuki oraya gelinceye kadar neler var neler, konuşulacak konuların en sonundaki listede bile değildir muhtemelen..

6.  Alıntı Originally Posted by Karatay Yazıyı Oku
    Oradaki bağlantı Boğaziçi'nin geçmişine bağlı olarak kurulmaya çalışmış sanırım...
    Malum kesim için halen ABD'nin malı ve toprağı olarak gözüküyor ya oradan...
    -Ah birde üzerinde bulunduğu yerin milyonlar etmesi var ya neyse..-

Halbuki oraya gelinceye kadar neler var neler, konuşulacak konuların en sonundaki listede bile değildir muhtemelen..
    hocam batılılar için sembolizm çok önemli bir konu. her ülke bunu kullanır. en son kraliçenin huzuruna çıkması, toplantıda basına sunulan fotoğraf ve binlercesi.
    gidenin yerine gelecek kişi durumu daha netleştirecektir. aynı ekolden olursa teori iptal olur. bir kaç güne netleşir.

7. Boğaziçi bu ülkenin saygın ve önemli eğitim kurumlarından ve bize aittir artık....
    Dünya sıralamasında ülkemizden listeye giren bir iki üniversitedendir..

Hem inovasyon diyoruz hem de bilim üreten kurumları ayaklarından prangalamışız...
    Bence her üniversite özerk olmalı, kendi yönetimini ve kadrosunu seçebilmeli...
    Son düzenleme : Karatay; 15-07-2021 saat: 21:39.

8. hepsiburada çok akıllıca bir iş yaptı nasdak borsasına girerek...

burda olsa harcanıp heba olup gidecekti...

Türk borsasında işleme açılmak klansman düşürtür firmaya...

belki büyükler bundan sonra böyle yapacak...

Sayfa 380/1004 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480880 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •