Sayfa 546/1004 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596646 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 4,361 - 4,368 arası.

Konu: Viop XXXIV

1.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    daha geçen hafta evvel demiştim, terbiyesiz bi alış gelecek diye

dün ikna etti beni- shorta döndüm, sabah 20 puan artıyı görünce şoka girdim, aslında akşam göstrmiş oraları.. sabah essalatta kapattım shortları ama tekrar longa dönemedim artık, psikolojimi bozdu fetö.. pala yok, fetö var

böyle bir günü eksiyle kapatmış oldum, yakışmadı bana.. allahtan dolar short taşımaya devam, teselli verdi..
    Tekrar tebrik ederim...
    Shortları nereye kadar tutacan...
    Hedefin nere...
    Yazdıklarım şahsi fikrimdir,yatırım tavsiyesi içermez.Başkalarının fikirlerine göre yatırım yaparsanız zarar edebilirsiniz.

2.  Alıntı Originally Posted by EMEKDAR Yazıyı Oku
    Tekrar tebrik ederim...
    Shortları nereye kadar tutacan...
    Hedefin nere...
    yolumuz uzun,
    heyecanımız yüksek,
    gençliğimiz var

düşmese aynı kalsa, bi ayda 140 TL ödüyor usdtry short kontratı 850 TL teminata mukabil.. bilmiyorum, redddilemez bi teklifmiş hissi uyandırıyo bende, hele rezervler eksi nerde bu 128 falan millete dank etmişken

Orman arazisi içinde bulunan Bodrum Güvercinlik te bulunan Titanic Deluxe Bodrum Hotel de alevlere teslim oldu Kaynak:
    https://www.turkiyeturizm.com/titani...ldu-66291h.htm

4. 152,5 aktif

5.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    yolumuz uzun,
    heyecanımız yüksek,
    gençliğimiz var

düşmese aynı kalsa, bi ayda 140 TL ödüyor usdtry short kontratı 850 TL teminata mukabil.. bilmiyorum, redddilemez bi teklifmiş hissi uyandırıyo bende, hele rezervler eksi nerde bu 128 falan millete dank etmişken
    140 TL yi,vade sonuna kadar tutmak koşuluylamı ödüyor...
    Mesaj kutuna bakarmısın...
    Yazdıklarım şahsi fikrimdir,yatırım tavsiyesi içermez.Başkalarının fikirlerine göre yatırım yaparsanız zarar edebilirsiniz.

6.  Alıntı Originally Posted by EMEKDAR Yazıyı Oku
    140 TL yi,vade sonuna kadar tutmak koşuluylamı ödüyor...
    Mesaj kutuna bakarmısın...
    31.08 vadeli usd/try bugünkü uzlaşma 8.604, spot ise 8.464.. spot ağustos sonuna kadar aynı fiyat kalsa yani 8.464 kalsa, ağustos vadeli kontrat 31.08 günü 8.464 uzlaşmış olacak, kontrat büyüklüğü 1000 usd = 8604 TL aysonu 8464 TL, fark 140 TL senin..
    bu kontrat için 850 TL teminat tutuyorsun

8.44 teknik açıdan önemli görmedim, 8.30 ve 8.00 daha evvel oyalandığı yerler.. ben 7.20- 7.50 bekliyorum sonbahrda

7. Şans hocam dar bantta alt banttan üst banta taşımak için alım yaptı muhtemelen, sonrasında sert hareket gelince pozu bozmadı. Arkadaş bazı barlarda alım için sinyal zayıf demişti ki çok doğru, benimki de zaten o barlarda almamış.
     Alıntı Originally Posted by northernforever Yazıyı Oku
    dün bir arkadaş sizin makine için neden şuradan sat vermedi bir hata var demişti
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku

sn Zinedrimed ,

basit olarak benim takip ettiğim oyun şablonum.
    duruma göre kar al yapıcaz veya devam edicez.
    kolay gelsin.
    Çok teşekkürler grafik için...
    Ereğli vadeli ve isdemir spot duruyor...
    Bilanço için hadi hadi baskısı var hisse sahiplerinde, ama yurt dışı böyle uçarken umarım geç gönderirler...
    Realizasyon bahanesi biraz gecikse fena olmaz..
    Bol kazançlar, iyi akşamlar...

Sayfa 546/1004 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596646 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •