Sayfa 547/1004 İlkİlk ... 47447497537545546547548549557597647 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 4,369 - 4,376 arası.

Konu: Viop XXXIV

1.  Alıntı Originally Posted by TyphoonTrader Yazıyı Oku
    https://www.tradingview.com/x/lmtYjo5h/

Şu grafiğe bakıyorum hiçbir hayır görmüyorum. Çok temiz bir düşüş kanalı içinde ilerliyor. Yarından itibaren gelecek bilançoları düşünüyorum, nasıl bu kanalda düşmeye devam edecek diyorum.
    Yukarıdaki grafiğin bugünkü hali. Kimin aklına gelirdi böyle sert bir hareket.
    https://www.tradingview.com/x/zRr9Nqx8/

Temel son raddede her zaman tekniği çizer

2. GARAN bilançosu xbank için katalizör olabilir, elimde yok (tahtasında beni hep dövdüler hep para kaybettim) ama YKB ve HALK taşıyorum.

O nedenle GARAN'a Kahtalı Mıçı'dan o ney gardaş yarısını bana ver isimli eseri gönderiyorum buradan

3.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Yonca da 8.26 üzeri kalabilirse 8.35-40 bandı kısa vade hedefi benim graflarda.
     Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Dolar da günlük kapanışlar 8,49 altı 8.40 bandına salınım beklerim.
    Oyun planımız bugun çalıştı , yarın oyunu takip etmeye devam.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,215
    afganlar geliyor afganlar.. tabi ki long hepsi gelene kadar long..

sınırları kapatan kafirdir, münafıktır..

hepsini alın.. hepsi lazım olacak.. ..

karakemal'e dipnot : kusura bakma ama sen bu işlerden gram annamıyon..puahahaha

5. İtalya Yunanistan Romanya bir çok ülke yanıyor. İtalya'da 20 ye yakın uçak vardı. Birde okuduğum yangın teşkilatı var korgeneral başında bu tarim bakanının becerecegi bir iş değil

6.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    İtalya Yunanistan Romanya bir çok ülke yanıyor. İtalya'da 20 ye yakın uçak vardı. Birde okuduğum yangın teşkilatı var korgeneral başında bu tarim bakanının becerecegi bir iş değil
    Bunlar neyi becerebildi ki yangınla mücadele edecek. Bu işler bu şekilde olmaz organize bir şekilde yangın çıkarıldı bu kesin. Ama bu mahlukatlar eskiden araba yakardı şimdi organize yangın çıkardılar. Ne olursa olsun akdenize yangın söndürme uçak filosu kurulmalı uçak kiralama ile bu iş olmaz kendilerine herturlu harcama yaparlar vatandaşa hizmete harcamazlar az 20 ucakli bir filo kurmaları gerekir yazık ülkenin ciğerleri kül oldu...

7. bugün ayın son günü saçma salak hareketler olacak....

muhtemelen ağa babalar ellerindeki spot pozisyonlarla viopcuların parasını almaya çalışacak...

en güzeli kenardan izlemek....

ptesi yeni vadeye bakarız...

Sayfa 547/1004 İlkİlk ... 47447497537545546547548549557597647 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •