Sayfa 597/1004 İlkİlk ... 97497547587595596597598599607647697 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 4,769 - 4,776 arası.

Konu: Viop XXXIV

1.  Alıntı Originally Posted by battousai Yazıyı Oku
    İmf parası gelecek daha akıyor akıyor
    bedava parayı ne çok seviyoruz biz bayılıyoruz beleşe
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Kaşıntı hasıl oldu, dayanamadım bi posta bastım yoncaya 8.55 den sindoma abi
    dayu fazla kaşınma altından donunu alabülürler..az bişey kaşın yeter

3. Doları elinde tutan zaten badem spor , yok dolarmı satıyorlar vs yazıyorsunuz
    Doların daha aşağı gelmesini neden istemiyorlar ihracattan dolayı , dolar ne zaman aşağı geliyor bilanço dönemi ile yani hesap kesimi bitince,bir nevi TL değerlendiriliyor .Yabancı yediği tokattan sonra ne borsaya nede döviz de oyun kurmaya gelmiyor, iki enstrumanda onların elinde.Bunu 2 ay önce burada yazdık hem dolar hem gram altın bilanço dönemi hesap kesimi ile4 aşağı gelecek dediğimde burada biraz trafik karışmıştı

4. TV lere bakıyorsun herkes ekonomik sıkıntıdan ve pahalılıktan dert yanıyor.
    peki her ay kim alıyor DOLARESİ 2,5 milyar dolarcık fiks.
    onlar alıyor , Naci bey in alınacağını kim biliyorduda,alınmadan önce gitti birileri o hafta dolar aldı onlar biliyordu

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Kaşıntı hasıl oldu, dayanamadım bi posta bastım yoncaya 8.55 den sindoma abi
    Bozkurt ben teknik olarak görüşümü belirttim elinde hep levye iele gezme arada yonca kızımıza ÇİÇEK al
    teknik olarak saatlikte bolinger bant hikayesi törpülendi 8.53 üzeri kaldığı sürece 8.63-64 bandı kısa vade hedefi benim grafta.

6.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    TV lere bakıyorsun herkes ekonomik sıkıntıdan ve pahalılıktan dert yanıyor.
    peki her ay kim alıyor DOLARESİ 2,5 milyar dolarcık fiks.
    onlar alıyor , Naci bey in alınacağını kim biliyorduda,alınmadan önce gitti birileri o hafta dolar aldı onlar biliyordu
    Naci kalsaydı, xu100 1500 civarı , dolar 8,20 tepe olacak şekilde takılıyor olurdu. Yok ama illa bir siyasi tiyatro oynanacak

7. tam dediğim yerde zurnanın zırt deliğinde .!!!
    bunun altı ve üstü konuşulur asıl.!!!
    bakalım tepki gelecek mi

8. mdf ye sürekli zam geliyormuş..
    kereste ve türevleri ve bir çok emtia da ki hareket bakalım nasıl sonuçlanacak.!!

Sayfa 597/1004 İlkİlk ... 97497547587595596597598599607647697 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •