Special Days Image
Sayfa 608/1004 İlkİlk ... 108508558598606607608609610618658708 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 4,857 - 4,864 arası.

Konu: Viop XXXIV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,564
    tv,sosyal medyaya baktım.Nuriden,ismaile...Ahmet m.den fon yöneticisine...herkes boğa olmuş..

haydi bakalım...umarım beklentileri olur

2. Demi. Dünden beri benim de içime sinmeyen çok rahatsız eden bir konu bu. Hani endişe duvarını tirmanacaktik? Endişe yok herkes çok emin. Dikkatli izlemek lazım.
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    tv,sosyal medyaya baktım.Nuriden,ismaile...Ahmet m.den fon yöneticisine...herkes boğa olmuş..

haydi bakalım...umarım beklentileri olur
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bilancolar oncesi coşku naraları bunlar bilancolardan sonra hepsi tatile girder kimi doktora kimi yuruyuşe çıkar borsa cokersede kimsenin haberi olmaz
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Demi. Dünden beri benim de içime sinmeyen çok rahatsız eden bir konu bu. Hani endişe duvarını tirmanacaktik? Endişe yok herkes çok emin. Dikkatli izlemek lazım.

PPA-LX2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Gelen bilancolar fena değil, ancak kur / faiz tarafında ciddi sıkıntı var enflasyonu da bir görelim bakalım yani bilancolar iyi ama faiz ortamı nedeniyle şirketlere ucuz diyemiyoruz böyle bir açmaz var. Ben her zaman düşük faiz yüksek kur cari fazla kafasındayım ama görüyoruz ki ülkenin daha fazla fakirlesecek hali de kalmadı, tam bir açmaz ve geçmiş hataların bedeli durumu. Izleyelim bakalım. Artı yazdığım politikanın düzgün uygulanması için her şeyden önce çok iyi çalışan bir hukuk ve güven ortamı gerekiyor bunlar malesef şu an için yok veya olmadığı algılanıyor yatırımcı tarafından. Algı her şeydir.
     Alıntı Originally Posted by horhoti Yazıyı Oku
    Bilancolar oncesi coşku naraları bunlar bilancolardan sonra hepsi tatile girder kimi doktora kimi yuruyuşe çıkar borsa cokersede kimsenin haberi olmaz

PPA-LX2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

erdemirin grafiğini hiç beğenmedim. şort açmıycam ama endekse etkisi malum. danalık fazla uzun sürmeyecek. anlaşıldı.

6. yurt içi üretici fiyat endeksi, temmuz'ta yıllık % 44,92 arttı (önceki ay: +42.89%)- tüik

TEMMUZ AYINDA TÜKETİCİ FİYAT ENDEKSİ (TÜFE) YILLIK %18,95, AYLIK %1,80 ARTTI - TÜİK

7. %19 faiz

%19 enflasyon

journalist yukarı yaparmı faizleri..

Viop XXXIV

Bol kazançlar
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi değil şahsi görüşlerimdir...
    twitter: @harputlu00023

Sayfa 608/1004 İlkİlk ... 108508558598606607608609610618658708 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •