Sayfa 62/1004 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 489 - 496 arası.

Konu: Viop XXXIV

1.  Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    şeye neden bastılar ya
    sağlam basıyolar ama, güneş görmüş kar gibi eriyo mübarek
    biraz daha hızlandırsalar basmaları daha güsel olacak

2.  Alıntı Originally Posted by EMEKDAR Yazıyı Oku
    Omuzı gıllı bey omuzu gıllı bey,

Yav 8.60 a bari getir...
    Ağustos vade 8.90 da gap var orayı ben gapatırım..
    Günaydın herkese...
    Gara Kemal,
    O senmisin yoksa!!!...
    Yazdıklarım şahsi fikrimdir,yatırım tavsiyesi içermez.Başkalarının fikirlerine göre yatırım yaparsanız zarar edebilirsiniz.

forum yönetimi dikkate alır mı bilemiyorum ama:

reklam konusu zıvanadan çıkmış durumda.. nerdeyse her tıkta her sayfa yenilemede her bölüm değiştirdiğinde bir tane bazen üst üste 2 tane reklam geliyor.. herhalde tek bir kişi günde 100lerce kez tıklıyo bu reklamlara..

bu arada bahsettiğim normal statik kenarda köşede sabit reklamlar değil.. onlar zaten sürekli var ve onlarında sayıları artmış durumda.. esas bahsettiğim tıklamadan sayfa değiştirme izni vermeyen pop-up ve benzeri reklamlar..

neticede ciddi yorucu.. forum hacimsiz olabilir ama bence nedenlerden birisi de bu..sayfalarda bulunmak artık "fun" değil.. çok çok yorucu..bu işi lütfen daha makul bir noktaya getirin ve çözün..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

4. Bence yukarıda dostlar yazmıştı. Mb. banka genel müdürleri ile görüştü bu görüşme neticesinde dolar düşmeye başladı acaba nasıl yol yöntem çizdiler? Merkez muhtemeler en geç ağustos sonu 200-250 puan faiz indirimi yapacak diye düşünüyorum. Bu aşamada faiz indirdiği gün devlet ve özel bankaların nasıl hareket etmesi ile ilgili görüşüldü bence..

5. Dünkü harekette bana göre feykti.. Bugünde dolardaki düşüşe rağmen tahtalar çok isteksiz.. Çakmak için marj yaratıyor
    OMAHALI

6.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Bence yukarıda dostlar yazmıştı. Mb. banka genel müdürleri ile görüştü bu görüşme neticesinde dolar düşmeye başladı acaba nasıl yol yöntem çizdiler? Merkez muhtemeler en geç ağustos sonu 200-250 puan faiz indirimi yapacak diye düşünüyorum. Bu aşamada faiz indirdiği gün devlet ve özel bankaların nasıl hareket etmesi ile ilgili görüşüldü bence..
    Hocam 200-250 baz puan indirim mi?
    50 baz puan bir indirsin önce. Gelişmelere göre devamını değerlendirmek daha mantıklı sanki.

7. Dün toplantıda swap görüşmeleri yapıyoruz dendi ya, onun etkisi...hatta iki ülke ile ciddi ilerleme sağlanmış..hep aynı hikayeler.

Gelmez demiyorum, daha iki hafta önce 3-5 geldi, onun etkisi ne olduysa, o kadar olur işte.

Öte taraftan, dolar biraz daha düşsün, faiz indirimi için alan açılsın diye bekleniyor...temmuz olmasa bile, ağustosta en azından 100 puanlık bir indirim için çaba var. yoksa reisin karizma sarsılır, temmuz-ağustos gibi faiz inecek demişti, onun alt yapısı oluşturulmaya çalışılıyor...temmuz enflasyonu da beklenenden düşük çıkar...dolartl de 8,5 altı olursa ağutos ta gelir indirim.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Sayfa 62/1004 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •