Sayfa 704/1004 İlkİlk ... 204604654694702703704705706714754804 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 5,625 - 5,632 arası.

Konu: Viop XXXIV

1. Çok sakin bir hafta sonu korkutucu

2. İlk günden beri ordan short burdan short birini kapadım ikisini açtım yazan dolandırıcılar sıralı tam liste ...
    Bitanesi utanmadan aa na kadar shortum demiş diğer forumda he zaten oraya da yazarım da dolandırıcı olduğuna inanmayan saflar var hala cevap vermek durumunda kalmayayım..
    Her ne ise ... İNCİNECEKSİNİZ .
    Ayrıca gençler Türk borsası kumarhane değildir bu forumlar kumarhanedir ve gelene hile yapar ,parasını alır umarım bu bilgi birilerinin işine yarar.
    Mutluluk uzun dönemde dengeye gelecektir .

3. Beellrock vardı değil mi doğru poz yazdı para kazandı 1-2-3 ..... saymışsınızdır siz.

İşine gelmedi birilerinin.. sonra hemen saldır ....

Ve doğruyu yazmış olan onlarca insan tabiiki su an yoklar ...

Yazma sebebim yeni garibanlar varsa görsün de basına iş gelmeden gitsin .. hello goodbYe Styla......
    Mutluluk uzun dönemde dengeye gelecektir .

Cinconsus sen misin dostum?
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

5.  Alıntı Originally Posted by sinterklass Yazıyı Oku
    Her ne ise ... İNCİNECEKSİNİZ .
    Ayrıca gençler Türk borsası kumarhane değildir bu forumlar kumarhanedir ve gelene hile yapar ,parasını alır umarım bu bilgi birilerinin işine yarar.
    Turk borsası kumarhane bile olamaz. Bildiğin batakhane. Barbut atsan daha az para kaybedersin. Zarar açıklayan şirketler 5 10 tavan çeker, karlı şirketler yerinde sayar, doğru düzgün temettü vermezler, kafalarına göre bedelli açıklarlar, imtiyazlı patron senetleri , vs... evlerden irak birde devlet hissesi almışsan fiyatı zaten sürekli düşer. Yanı borsa bu beklentiler dahilinde 1700 1800 olmaz mı olur ama olduktan 6 7 ay sonra gideceği yer 1200. Doların durumuna göre güncelleriz rakamları. Turk borsasi yatirim yeri degildir... Trade borsasıdır.

Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Turk borsası kumarhane bile olamaz. Bildiğin batakhane. Barbut atsan daha az para kaybedersin. Zarar açıklayan şirketler 5 10 tavan çeker, karlı şirketler yerinde sayar, doğru düzgün temettü vermezler, kafalarına göre bedelli açıklarlar, imtiyazlı patron senetleri , vs... evlerden irak birde devlet hissesi almışsan fiyatı zaten sürekli düşer. Yanı borsa bu beklentiler dahilinde 1700 1800 olmaz mı olur ama olduktan 6 7 ay sonra gideceği yer 1200. Doların durumuna göre güncelleriz rakamları. Turk borsasi yatirim yeri degildir... Trade borsasıdır.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. mEHMET şİMŞEK, Ali BABACAN BU ADAMLAR DAN tR için hayır beklemek tam bir af buyurun söz meclisten dışarı ahmaklıktır,...bunları artık reis dahi istemiyor artık varın düşünün,..

bu ikisi eziği çürüğü ile ne durumdalar, akepe dahi kullanamıyor bu ikisini,..

bu gün Türkiyenin önünde iki yol wardır,..

1. Cehepenin Hedepeden ve iyi parti falan filan gibi diğer tüm ABD yanaşmalarından izole olarak ''Dersimli Kemal'' rotasından yeniden Mustafa Kemal rotasına dönerek iktidarı tek başına talep etmesi, bu olursa cehepeyi kaçınılmaz tek başına iktidar yapar,..

2.Hedepe hariç diğerlerinin buna akepe dahil cehepe dahil geniş katılımlı Hükümet kurulması ve bu önümüzdeki badirenin (D.Akdeniz, Dedeağaç ve diğer yığınaklar) kol kola güçlü hükümetle aşılması,

bu ikisini de ABD istemez,..
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

8. burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

Sayfa 704/1004 İlkİlk ... 204604654694702703704705706714754804 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz