Sayfa 239/1004 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289339739 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 1,905 - 1,912 arası.

Konu: Viop XXXIV

1. 2017 de akbank yine saldırıya uğramış gün boyuna yakın sisteme girilememişti..ertesi gün borsa çökmedi

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Bursa
    Gönderi
    1,428
    Yatırım fonlarının bugünkü değerlerini görmek için iş portföy sitesine gireyim dedim, o da çalışmıyor. Ak portföy sitesi çalışıyor. Ama akbank internet şubesi çalışmıyor hala... bu hacker saldırısının diğer bankalara da yayılma tehlikesi var sanki

SM-A217F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Dünyada her şey için, medeniyet için, hayat için, muvaffakiyet için en hakiki mürşit ilimdir, fendir. İlim ve fennin haricinde mürşit aramak gaflettir, cehalettir, dalalettir. Atatürk 22/09/1924 Samsun

3. Bazı insanlar hakikaten enteresan...
    Nasıl bu kadar iddialı yorum yapılıyor anlamak mümkün değil?
    Bir kamyon hisse yazıyor aşağıda, madem yarın çökecek akşam seansı açık yazdığında hemde artıda ...
    Aç 100 short önünde duran yok...

Bir yöne inanmak zor iş , ha çöktü ha çökecek ha uçtu ha uçacak...
    Burası viop sen beklerken millet 3. turu atar...

4.  Alıntı Originally Posted by Mykskstar Yazıyı Oku
    Yarın büyük bir nakit çıkışı olacağına nasıl mı eminim? Yapmayın Allah aşkına bu kadar bencil Bi toplum nasıl olduk.. Bugün yaşanan kepazelikten sonra hangi mudi parasını akbankta tutar
    ATM leri çalışıyor şu bankanın, pek kimse de yoktu öyle önünde sırada bekleyen.. pek büyük bir etkisi olmaz bence..

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yazdıklarım yatıırm tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by trsenatese Yazıyı Oku
    ATM leri çalışıyor şu bankanın, pek kimse de yoktu öyle önünde sırada bekleyen.. pek büyük bir etkisi olmaz bence..

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kuruş bırakmıcam. Kuruş var ya kuruş. Yatırım mevduat altın hepsini yarın çekiyorum. Bitti. Tanıdıgım yüklü mevduat sahipleri de aynısını yapıcak .
    Rezillik ötesiydi olanlar. Güvenim sıfır artık

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. sistemleri açılmış... kızıp başka yere geçenler illa olur ama bankaya bir etkisi olmaz...
    sonuçta ben çalıştığım bankaya bayılıyorum diyen hiç görmedim, ben şahsen 2 haftadır garantiyle uğraşıyorum mesela alakasız bir mesele için... o kadar kızdım ki biraz daha uğraştırırlarsa 20 senelik hesabımı kapatıcam... bugun akbanktan garantiye geçen kadar, yarın yapı krediden akbanka vs vs geçen olur... havuz belli sonuçta, al birini vur ötekine...

haa, döviz mevduatı ayrı mevzu... ben bankalardaki döviz mevduatlarımı çekip kasaya koyalı 1 yılı geçti...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

7.  Alıntı Originally Posted by integrating-factor Yazıyı Oku
    Kuruş bırakmıcam. Kuruş var ya kuruş. Yatırım mevduat altın hepsini yarın çekiyorum. Bitti. Tanıdıgım yüklü mevduat sahipleri de aynısını yapıcak .
    Rezillik ötesiydi olanlar. Güvenim sıfır artık

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Nerede tutacaksınız? Aynı olayın başka bir bankada yaşanma olasılığı yok mu?

8.  Alıntı Originally Posted by xyz Yazıyı Oku
    Nerede tutacaksınız? Aynı olayın başka bir bankada yaşanma olasılığı yok mu?
    yaşanıyor zaten her sene... bu biraz fazla sürdü... bu çağda %100 güvenlik diye bir şey yok ne yazık ki...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

Sayfa 239/1004 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289339739 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •