Sayfa 72/1004 İlkİlk ... 2262707172737482122172572 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 569 - 576 arası.

Konu: Viop XXXIV

1. Bence bizim borsanın düşmek İcin bir sebep aramasına gerek yok illaki düşmek İcin birseyler buluyor yurt dısı bozuyor bu önde gidiyor yurt dısı cıkıyor kafasına göre takılıyor benim tek umudum yurt dısının bozmaması oda bozarsa artık zararlar katlanır
     Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Bu düşüş swap haberi anlaşmalarındanmı yoksa Rusyanın ingiltereye ateş açtığı haberlerinden mi kaynaklanıyor?
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
    Yarın vize serbestliği görüşülecek demedi demeyin. Bürüksel de imzaya kalmış olabilir liderlerce.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

3.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Yarın vize serbestliği görüşülecek demedi demeyin. Bürüksel de imzaya kalmış olabilir liderlerce.
    Patronları Almanya yeşil - gri hangi kamu hizmet pasaportu varsa yeni vize zorunluluğu getirmişken sayenizde çok güldüm. Teşekkür ederim.
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    İyi kafa buluyorsun

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by Mykskstar Yazıyı Oku
    Yükseliş bekleyen sazanlara sonlara doğru sağlam mal verdiler
    Sazan şeklindeki hitabiniz yerinde mi?

6.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Siz çok yaşayın.
    Sesli güldüm.

Aklıma geldikçe gülerim artık.

7.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    İyi kafa buluyorsun

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Hiç sanmam kafa bulduğunu...
    Ayık görmedim ki hiç..
    Şişesi yanıbaşında her daim...
    Yazdıklarım şahsi fikrimdir,yatırım tavsiyesi içermez.Başkalarının fikirlerine göre yatırım yaparsanız zarar edebilirsiniz.

8.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Bununla ilgili her türlü iddaya girmeye hazırım...
    Sadece yarın için değil ucu açık bir zaman da verebililirim...Aslında olsa fena olmaz biraz hafifleriz hem.

Her geçen gün geriye giden bir ülkeden bahsediyorsunuz...İşsizlik almış başını gidiyor...Serbest dolaşım olunca bunların büyük bir çoğunluğu direk oradalar hatta daha fazlası...Ancak avrupa nüfusu çok yaşlanır ve çalışacak elemana ihtiyaç duyarlar o zaman belki ki onda bile seçici davranıp direkt alıyorlar..

Sayfa 72/1004 İlkİlk ... 2262707172737482122172572 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •