Sayfa 41/1004 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 321 - 328 arası.

Konu: Viop XXXIV

1. Bugün Biden ile Yellen-Powell görüşecek...
    bakalım bir şey çıkar mı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    lice___istanbul
    Gönderi
    3,908
    Size bir şey söyleyeyim mi hahahaha birşey söylimmi Ama başkaları çatlayacak, kıskanacak!
    göreceksiniz ülkemin temmuzdan sonra bizim ekonomi öyle bir atağa kalkacakki öyle bir sıçrayacakki öyle bir büyüyecekki
    etrafımızdaki almanyası,fransasıda,italyasıda,abd side çatlayacak patlayacak hazırmıyız bunaa... yersennnnnnnn
    ____________V_K____________

3.  Alıntı Originally Posted by VEDAT Yazıyı Oku
    Size bir şey söyleyeyim mi hahahaha birşey söylimmi Ama başkaları çatlayacak, kıskanacak!
    göreceksiniz ülkemin temmuzdan sonra bizim ekonomi öyle bir atağa kalkacakki öyle bir sıçrayacakki öyle bir büyüyecekki
    etrafımızdaki almanyası,fransasıda,italyasıda,abd side çatlayacak patlayacak hazırmıyız bunaa... yersennnnnnnn
    En saçma bulduğum nokta, mutluluk başarı hayalimizde neden başkasının bizi kıskanmasına ihtiyaç duyuyoruz. Başkasının bizi kıskanması değil ki derdimiz…

4.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Forumun tavanı yüksek ya atan atabildiği kadar atıyor bugun yine.
    bir aşağı bir yukarı tokat manyağı yaptılar. beyin sarsılınca ani atamalar oluyor

atamalar demişim. bugun atamamı olacak

5.  Alıntı Originally Posted by VEDAT Yazıyı Oku
    noldu gruplardan mı çıktık 3,5 milyon euro maaş şahane bide diyor size mi hesap verecem benim patron tff size ne oluyor sinir oldum şenol hocaya 80 milyon izliyor adam ben yaslamışım arkamı tff ye siz kimsiniz dedi ya la bi de diyor adam vurdu gol oldu biz vurduk gol olmadı çok teknik analiz peeeh tabi dolar euro yağar memlekete böyle koçlar olduktan sonra
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

6.  Alıntı Originally Posted by VEDAT Yazıyı Oku
    Onların bildiğini biz bilmediğimiz sürece istedikleri hikayeyi yazarlar piyasaya ellerinde zaten borsa ,
    Çoğu şirketin yönetim kurulunda varlık fonundan kişiler mevcut.
    Naci beyin görevden alınacağını bilenler dolar almadımı ,
    Geçen hafta swap anlaşması muhabbetine 50 kuruş aşağı geşlen doları kim yukardan satıp aşağıdan yerine koydu ,
    Bakın sanayi ve alt sanayide yetişemeyip vardiya yapılmaya başladı ,
    Doları neden yukarda tutmaya çalışıyorlar ihracatçılar için ay sonu fatura kesimleri , bilanço vs
    Bunlardan benim sallamalarım olsun.

7. düş kardemir düş........

tüm gün izledik %1 bile düşmedin...

8.  Alıntı Originally Posted by northernforever Yazıyı Oku
    930 civarı bekliyorum şahsen dibi
    Bist 100 12 aylık en düşük zaten 985.38 görülmüş yine geliriz oralara bir yere.

Sayfa 41/1004 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •