Sayfa 16/31 İlkİlk ... 6141516171826 ... SonSon
Arama sonucu : 248 madde; 121 - 128 arası.

Konu: EDATA - E-Data Teknoloji Pazarlama A.Ş

1. bu videoyu izleyenbu hissede sabirla bekler gercekten cok guzel sirket....

2. Dün vedalaştım. Suyun gözesinden bir yudum içtik Allah bereket versin. kalanlara bol kazançlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by Dejavuu Yazıyı Oku
    Mal toplamak için birbirlerini ezdiler. Bende bugün izlenim öyle oldu. Orta- uzun vade temeli sağlam, beklentisi olan bir şirket. Yatırım tavsiyesi değildir.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Aman dikkat dünkü filler birbirini değil yine bizi ezmesin.Dün 45m. işlem oldu halka arz sayısının 3,5 katı. Misal dolaşımdaki olan hissenin tamamı 3,5 sefer el değiştirmiş gibi.Birşeyler oldu ama ne oldu bunu dünkü hareketin mimarından başkası bilmiyor. Dünkü alan satan kim acaba.
    YTD.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,376
    siz satın ağalar beyler alan olur elbet
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

5.  Alıntı Originally Posted by SOrRrOS Yazıyı Oku
    Aman dikkat dünkü filler birbirini değil yine bizi ezmesin.Dün 45m. işlem oldu halka arz sayısının 3,5 katı. Misal dolaşımdaki olan hissenin tamamı 3,5 sefer el değiştirmiş gibi.Birşeyler oldu ama ne oldu bunu dünkü hareketin mimarından başkası bilmiyor. Dünkü alan satan kim acaba.
    YTD.
    Satan satar, kalan sağlar bizimdir Sn Sorrros

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. Arkadaşlar durun bakalım önce malın güzel bır toplanması lazım. Nede olsa eşit dağıtım yapıldı daha zamanı var.. Hemen olmuyor bu işler..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

7. #kontr ve #edata benzerliği-ikiside teknoloji-sermaye 38biri 45 diğeri-kar 15 biri 17diğeri-lotadedi 9 biri 13diğeri-pddd kontr 16 edata 2 -kontr 108tl gördü edate 2günlük henüz tahtacısı yok 6 tl **tahtacı adaylarına duyurulur***kontr 108 olduysa edatada neden olmasın?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,376
     Alıntı Originally Posted by tranatula Yazıyı Oku
    #kontr ve #edata benzerliği-ikiside teknoloji-sermaye 38biri 45 diğeri-kar 15 biri 17diğeri-lotadedi 9 biri 13diğeri-pddd kontr 16 edata 2 -kontr 108tl gördü edate 2günlük henüz tahtacısı yok 6 tl **tahtacı adaylarına duyurulur***kontr 108 olduysa edatada neden olmasın?
    KOTROLMATİK İLE olan benzetmen ilginç olmuş kontr ekmeğini yedik hala elimde düşük maliyetli var burada daha üç gün oldu bebek doğalı hele biraz ağlamaya kap haberi yollamaya başlasın almayı planladıkları şirketler ile şimdi sıkı pazarlık sürüyordur onlar gelsin 6 aylık kar gelsin görelim o zaman daha çok ilgi çekecektir zaten belli tahtada birileri dökülmeye çalışıyorlar
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Sayfa 16/31 İlkİlk ... 6141516171826 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •