Sayfa 14/31 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon
Arama sonucu : 248 madde; 105 - 112 arası.

Konu: EDATA - E-Data Teknoloji Pazarlama A.Ş

1. Kimse kalmamış

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    Kimse kalmamış

Mal alışverişi yaşanıyor tahtada, çok hareketli. Ben buradayım, uzun vadeli portföye ekledim Edata’yı. YTD.

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. uzun vade için kaçtan maliyetlenmek mantıklı şuana kadar yüksek hacim olan noltalar dün tavanda 7,26 2.7 milyon satış oldu. Bugün 7,10 da 2.9 milyon ve 7 den 1.6 milyon işlem oldu en yüksek işlem olan fiyatlar. Birileri topladıysa buradan topladı.

4. Dunden fikir belirttik acilista az + veya - acar diye oyle de oldu .dun cok mal satti kucukler bende az daha ekledim orta vade .Yorum yapsak nolcak sayfa da 4_5 kisi fikir belirtiyor 45000 k.yatirimcidan surda fikir belirten 10 kisi bile yok.Hayirlisi.

5.  Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    Dunden fikir belirttik acilista az + veya - acar diye oyle de oldu .dun cok mal satti kucukler bende az daha ekledim orta vade .Yorum yapsak nolcak sayfa da 4_5 kisi fikir belirtiyor 45000 k.yatirimcidan surda fikir belirten 10 kisi bile yok.Hayirlisi.
    Küçük yatırımcı kolay yoldan zengin olma derdinde, yatırımcı kalmadı Sn Taven.

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. Dogrudur bedava peynir fare kapanin da diye bir laf vardir .Eskisi gibi tavan tavan gidecek bir donem degil serve istisna oldu.Tureks le basladi hersey ondan mtrikse ouard netgaza sicradi.Millet o bakimdan da bir dusuncesi var.Bu sirket orts uzun vadelik.Sabah tan tavan cozecegi pazartesiden ve dunden belliydi o eski 10 gun tavan gidilen donemlerde bunun dun gordugu hacim ancak 8.9 . Tavanlar da anca gorulurdu ilk 3_4 gun hacim satilan lot 20_250 k arasi anca olurdu .simdi ilk gunden bu kagit 270 k lot hacim yapti.Orta vade aldik duserse biraz daha eklerim.Hayislisi .

7. Selva gida buyuklerin elinde bu kucuklerin fark burada Buyukler daha mantikli .Kasa kaybetmez denir ya .Onlar %100 aldilar.Bu %20 de kaldi.Orta uzun vade sirketin yapacagi islere gore yol alir.Hayirlisi iyi kazanclar .

8.  Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    Kimse kalmamış

Burdayız yakın takibe devam bol şanslar diliyorum hepinize.

Sayfa 14/31 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •