Sayfa 12/31 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon
Arama sonucu : 248 madde; 89 - 96 arası.

Konu: EDATA - E-Data Teknoloji Pazarlama A.Ş

eger bugun tavani bozarsa kesin aliciyim

hayirlisi hakkimizda

"bir yatırım tavsiyesi değildir"

2. Tavana 600 adet alis girdim geldi.Birisi 1.5 milyon lot alis girdi yoksa bozuyordu.Satanlari gedik a1 deniz topluyor hayirlisi.

3. Sabah sabah 2.1 milyon lot islem.Boyle kucuk yatirimci oldun mu buyukler iyi topluyor.Yarin muhtemelen sabah az bir prim ya da eksiyle de acabilir buyukler cok mal aldi cunku .Selva ya girmek varmis 8.tavan yapti adamlar.

4. 1 kişide maksimum 842 lot var. 1 kişinin ortalama 400 lot sattığını düşünürsek yaklaşık 5500 kişi bugün malını satmış. Eskiye göre oldukça iradesiz ve dayanıksız kişiler bunlar. Satanların malını da direkt büyükler topladı, benim kazanıp kazanmamam önemli değil ama umarım 10 tavan yaptırırlar da bu korkak ky tekrardan kendine güven duymaya başlar.

5.  Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    Sabah sabah 2.1 milyon lot islem.Boyle kucuk yatirimci oldun mu buyukler iyi topluyor.Yarin muhtemelen sabah az bir prim ya da eksiyle de acabilir buyukler cok mal aldi cunku .Selva ya girmek varmis 8.tavan yapti adamlar.
    Arzların peşpeşe gelmesi etkili oldu satıp vbtyz ye girecekler sanırım. Önümüzdeki haftada arzlar var kar al yapıyorlar.

6. Dogrudur fakat sahsi fikrim 2 elektrik 1 turizm hissesi bana gore fazla pahali ve 3 ude sanki daha cok borclarini kapamak icin aciliyor gibi..Birde eski arzlarda fiyati dusuk kalanlar da bir kipirdan ma var 3 is gunudur .Mesela bioen epey cikti bikacgundur.Hayirlisi.

7.  Alıntı Originally Posted by huzeyfe Yazıyı Oku
    1 kişide maksimum 842 lot var. 1 kişinin ortalama 400 lot sattığını düşünürsek yaklaşık 5500 kişi bugün malını satmış. Eskiye göre oldukça iradesiz ve dayanıksız kişiler bunlar. Satanların malını da direkt büyükler topladı, benim kazanıp kazanmamam önemli değil ama umarım 10 tavan yaptırırlar da bu korkak ky tekrardan kendine güven duymaya başlar.
    Info ve A1 ellerinde olmayan malı sattı gibi şimdi kapatıyorlar. Bu kadar küçük yatırımcı olduğuna inanmıyorum. Yine küçük yatırımcıyı sattırmak için bir manipülasyon yaptılar sanki. Yatırım tavsiyesi değildir

Sent from my iPhone using Tapatalk

8.  Alıntı Originally Posted by Dejavuu Yazıyı Oku
    Info ve A1 ellerinde olmayan malı sattı gibi şimdi kapatıyorlar. Bu kadar küçük yatırımcı olduğuna inanmıyorum. Yine küçük yatırımcıyı sattırmak için bir manipülasyon yaptılar sanki. Yatırım tavsiyesi değildir

Sent from my iPhone using Tapatalk

İlk gün satılan 270 bin lotdan almış olabilirler hocam. Şuan takasa bakın ziraat, halk, vakıfbank diğer ky bankaları satıyor çatır çatır, toplayanlarda hep aracı kurumlar.

Sayfa 12/31 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •