Sayfa 22/31 İlkİlk ... 122021222324 ... SonSon
Arama sonucu : 248 madde; 169 - 176 arası.

Konu: EDATA - E-Data Teknoloji Pazarlama A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by katre7878 Yazıyı Oku
    Bu vergi dairesi değil mi? Kar 8 küsür bir şeydi.

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynen, finansalları 09.08’de açıklanmıştı. Net karı 8,9m TL.

Sent from my iPhone using Tapatalk

24/08/2021 - 24/08/2021 tarihinde E-DATA TEKNOLOJİ PAZARLAMA A.Ş. payları ile ilgili olarak 16,97 - 17,25 TL fiyat aralığından 37.000 TL
    toplam nominal tutarlı alış işlemi ve/veya 0 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi tarafımca/ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu
    işlemle birlikte E-DATA TEKNOLOJİ PAZARLAMA A.Ş. sermayesindeki paylarım/oy haklarım 24/08/2021 tarihi itibariyle %7,41 sınırına
    ulaşmıştır/aşmıştır/altına düşmüştür. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

Ad Soyad / Ticaret Unvanı : BURAK SÖZÜBİR

3. Felaket mal sattılar. Özellikle İş ve Halk Yatırım. Yatırım tavsiyesi değildir.

4. yavastan mal vermece var... bende katiliyorum... ya hepsini satinca bildirecek yada ek hesaplardaki mallari satarak baski kuruyorlar... ben elimdeki en son hisseleri 17 tlden verdim ciktim...egerki yarin 14.2 leri assaya kirarsa 9-10 lara kadar dusme riski olusabilir...pek anlamam ama 2 li tepeye benzer bi olusum var sanki....yarin hisse icin karar gunu ya 14 lerden donup geri gidecek yada bariz biraz ugrastiracak...hersey Burak Sozubir in elinde... investing de algicilari is basinda hergun farkli nicklere algi olusturmaya devam ediyorlar...bu gunler dikkat edilmesi gereken gunler...

5. Tabanda kaç lot var acaba?

6.  Alıntı Originally Posted by katre7878 Yazıyı Oku
    Tabanda kaç lot var acaba?

1,5m lot var Sn. katre7878

7.  Alıntı Originally Posted by Dejavuu Yazıyı Oku
    1,5m lot var Sn. katre7878

Teşekkür ederim, tabanı bozar diye düşünüyordum ama sabaha göre çok da azalmamış sanki.

8. Burak Sözübir, sözüm ona değer yatırımcısı, 2,353,000 lot satmış. Resmen oyuncak ediyorlar bu hisseleri böyle adamların almasına izin vererek. Yazık gerçekten.

Sayfa 22/31 İlkİlk ... 122021222324 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •