Sayfa 1/31 12311 ... SonSon
Arama sonucu : 248 madde; 1 - 8 arası.

Konu: EDATA - E-Data Teknoloji Pazarlama A.Ş

EDATA - E-Data Teknoloji Pazarlama A.Ş

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Sayın yönetici
    bu halka arz bilgisi paylaşır iken
    hangi aracı kurum bazında, dağıtım şekli vb konularıda bilgileride paylaşsanız daha sağlıklı olur
    teşekkür ederim

EDATA TEKNOLOJİ 6 tl fiyatttan 13 milyon lot ve eşit dağıtım halka arzı görülüyor,

4. Hangi tarihte satın alabiliriz?
    Ben forginer ben borsa gündem okudum dün 24 Juni?

bu halka arza da katilacagim

"bir yatırım tavsiyesi değildir"

6. 15 milyon net kar 45 milyon sermaye

Hisse başı 0.3tl net kar 20fk.

Perakendeci için çok

7. Aynı anda 3 arz yapmak
    Buna karar veren neye göre karar veriyor.
    Paranın olmadığı borsanın ite kaka gittigi şu dönemde
    insanlar hangi hisseyi satsamda arza katılsam diye düşünür iken
    borsaya taze kan nereden gelecek bunu ben düşünüyorsam buna
    karar veren merci hiçmi düşünmüyor yazılar olsun....

E-Data Teknoloji Pazarlama A.Ş.'nin halka arzında 29-30 Haziran tarihlerinde talep toplanacak.

Şirketin halka arz edilecek toplam 13 milyon TL nominal değerli payları, Borsa Birincil Piyasa'da Sabit Fiyatla Talep Toplama ve Satış Yöntemi ile beher pay için 6 TL fiyattan 29-30/06/2021 tarihlerinde A1 Capital Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla EDATA.HE (ikincil piyasada işlem kodu EDATA.E olacaktır) işlem sırasında satışa sunulacak.

Halka arzla ilgili şu bilgiler verildi:

"EDATA.HE'ye iletilecek emirlerde yalnızca [İptale Kadar Geçerli (İKG)] emir geçerlilik türü kullanılmalıdır. İlgili sırada maksimum emir değeri 78.000.000 TL olacaktır. Halka arza ilişkin emirlerin Borsamıza iletilmesine aracılık eden üyelerin, emirleri Borsamız birincil piyasasına iletirken kendi risk tanımlamaları çerçevesinde birden fazla emre bölerek iletmeleri halinde fiyat - zaman önceliğini haiz ilk emir dışındaki diğer emirler mükerrer olarak girilmiş olacağından dağıtıma konu edilmemektedir. Şirket payları, birincil piyasa işlemlerinin tamamlanmasını takiben, Borsamızca yapılacak değerlendirmenin ardından ikincil piyasada işlem görebilecektir."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 1/31 12311 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •