Sayfa 9/31 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon
Arama sonucu : 248 madde; 65 - 72 arası.

Konu: EDATA - E-Data Teknoloji Pazarlama A.Ş

1. Haklisiniz ekurisi turizm hissesinin durumu malum.Bu kadar da gelmez di bana gore koyluler ve ciftciler den alanlar dir cogu .

2.  Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    isbir sentetik ve izdemir enerji iptal oldu.Kutahya seket de ise 2.2 milyon lot satilamadi 11.5 milyon arz okurken satilan 9.370 milyon oldu.10 gun icinde 3 halka arz daha var .Bence onlar da yeterli talep gelmez.Bunlara bakaraktan bana gore edata ya gelen 45000 kisi ve 48 milyonluk talep gayet iyi.Gelecegi olan bir sektor ve sirket.Orta uzun vade de bir logo link ardyz kfein olmasin.Finansallarin iyi durumda kamu ve ozel sektor olataktan 800 den fazla musterisi var .
    kütahya şeker sonuçları açıklandı mı ?

3. Kac kisinin aldigi aciklanmadi.Derinlikten baktigimda satilan 9.37 milyon lot civari bununda 4.675 milyonunu tacirler menkul kendi almis .

4.  Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    Kac kisinin aldigi aciklanmadi.Derinlikten baktigimda satilan 9.37 milyon lot civari bununda 4.675 milyonunu tacirler menkul kendi almis .
    enteresan..

vakif, ziraat ve halk (kamu) organize çalışmış. tesadüf diyelim ?

6. Ardyz gibi güzel hareketler bekliyorum

7. Son arz bükücü geri döndü Bol kazançlar nerde kalmıştık ?

8.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    isin guzel tarafi arz maliyetleri dusuldukten sonra sirkete kalacak olan 72.5 milyon TL'nin tamami sirketin buyumesi icin kullanilacak. ortak satisi olmayacak. (ortaklari tebrik ediyorum)

büyük bir halka arz değil. karliligi da guzel bir sirket. az miktarda alis girecegim. (uzun suredir ara vermistik halka arzlara)

40 bin basvuru gelse 325 lot hisse gelir.

Sn.Hayek benim anlamadığım böyle finansalı olan şirketi neden arz ettiler şahsen ben böyle bir şirketim olsaydı arz etmezdim.

Sayfa 9/31 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •