Sayfa 19/99 İlkİlk ... 917181920212969 ... SonSon
Arama sonucu : 786 madde; 145 - 152 arası.

Konu: VBTYZ - VBT Yazılım A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by batu2306 Yazıyı Oku
    Şirketin internet sitesini bir ziyaret ederseniz sıradan mı değil mi görürsünüz.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    su anda edataya uyuyor ne alakaysa o cıkınca cıkmayacalısıyor ama onda bırı sadece

2.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    su anda edataya uyuyor ne alakaysa o cıkınca cıkmayacalısıyor ama onda bırı sadece
    Aynen ancak İstikrarlı gitsin az gitsin daha iyidir.

Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by gunesdogdu48 Yazıyı Oku
    Üstad ,birol bey ky koruyacagiz dedi de bizim ky ler yuzde 10 a mali kustu. Balinalar kapti. Sayet satmasalardi suan belkide yuzde yuzu gecmistiik. Patron koruyacakta ky de bilinclenecek. Esit dagilim olmus tahtaci belli degil neyine satiyorki ?
    Diger bir konu ardyz ben uc hesaptan 1000 adet almistim ve %200 karla satmistim. Ardyzden kaliteli bir yazilim sirketi oldugunu dusunuyorumm. Ben uzun vade bekletecem aselsden alişkinim. İyi kazanclar

CPH2205 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Spek gruplar illaki toplayacak ama, haklısınız düşük maliyetli topladıklarında çok sorun çıkıyor.E data örneği ort.7-8 den toplanan kağıda bu fiyatlardan girmek ve tutunmak zorlaşıyor ,yatırımcılar bekleyip bu fiyatlardan vermiş olsaydı çok iyi olacaktı.Kağıt speke çok ucuz kaptırıldı.
    Vbt Yazılım da çok fazla dökülme olmadı ,yatırımcısı sağlam,kağıdın değerini biliyor,bencede şu an borsanın değerli kağıtlarından.Hem yazılım ve hemde komple alt yapı dijitalleşme projelerini gerçekleştirmesi + kendisini yurt dışındaki şirketlerle rekabet edebilecek değerde görmesi ve bu konudaki özgüveni şirketi çok değerli yapıyor.

4. kafanızı verin biraz.
    Joe Biden’ın üç gün önceki demecini hatırlatarak bitireyim:
    "Sanıyorum eğer bir savaşa, büyük bir güçle çatışmanın olduğu gerçek bir savaşa girecek olursak, bu siber bir ihlalin sonucunda gerçekleşecek. Yani acil ve ivedi olarak yerli yazılım siber güvenlik geliştirilmesi ve desteklemesi şart gelecek yazılım ve bilişimde

5. Kademeler guzel.. Hareket yakın dıyor..!!!
    Çok geride kaldık..!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Kademeler guzel.. Hareket yakın dıyor..!!!
    Çok geride kaldık..!!
    Uzunda çok iyi olacak inşallah.

Yatırım tavsiyesi değldir.

7. E data ile birlikte hareket eden vbtyz nin bugün itibariyle artık bağımsız hareket ettiğini söyleyebilirim.

8.  Alıntı Originally Posted by yarasa Yazıyı Oku
    E data ile birlikte hareket eden vbtyz nin bugün itibariyle artık bağımsız hareket ettiğini söyleyebilirim.
    Evet, ilk defa Edata’dan daha önce tavan kitledi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfa 19/99 İlkİlk ... 917181920212969 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •