Sayfa 37/99 İlkİlk ... 2735363738394787 ... SonSon
Arama sonucu : 786 madde; 289 - 296 arası.

Konu: VBTYZ - VBT Yazılım A.Ş.

1. Edata bu hacımle taban olur..

Brutte mal çıkamadılar şimdi çıkıyorlar..

Bu onun kadar prım yapmadı ama hep onu takıp etti..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. Armut bitti şimdi ananaslar toplayacaklar ayrıca bu hisseye 100 lira attım 200 lira aldım karın yarısını tekrar attım armut
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

3. Ha tabana oynuyor bugün yapsın tabanı rahatlasın hiç sıkıntı yok hatta ardından 3 tabanada fitim bekliyorum büzügü yetiyorsa

4. Niye tabana çekip tabana 1 milyon lot yazmıyor böyle yapsa daha kolay mal satacak ama yapmıyor neden acaba şöyle sabahtan tabana yaz 1 milyon 2 milyon lot sans ortasında biter o lotlar

5. patronu Anya diyor Tahtacısı Konya diyor..

madem büyümek istiyorsun günde 50 tavan bozan bu süper zeka tahtacıyı nerden buldun..

illa uçarak gitmen gerekmiyor.. istikrarlı gitsen yeter..

6.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    patronu Anya diyor Tahtacısı Konya diyor..

madem büyümek istiyorsun günde 50 tavan bozan bu süper zeka tahtacıyı nerden buldun..

illa uçarak gitmen gerekmiyor.. istikrarlı gitsen yeter..
    Büyüyecekmişmi abisi bu

7. ben patronun yalancısıyım.. açıklamalarını okuyunca daha fazlasını vadediyor patron.. win win diyor hatta..

8. Borsa da en temel kural herkesin olta attığı yere olta atamayacaksın.Büyük balık yakalamak istiyorsan sakin ve durgun yanlız koylarda avalanacaksın.Bu günlerde nbu hissede öğrendiğimiz,Nerede çokluk orada bokluk...

Sayfa 37/99 İlkİlk ... 2735363738394787 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •