Sayfa 89/99 İlkİlk ... 39798788899091 ... SonSon
Arama sonucu : 786 madde; 705 - 712 arası.

Konu: VBTYZ - VBT Yazılım A.Ş.

1. bu hısseye cıddı manada para bağlayıp yatırımcı olan arkaşlara Allah sabırlar versın..ben bugun vaarım yarın yoğumm..ama harbı malın bırı var bu hıssede,, yada bırılerı tukanı neyı sattı gıttı..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. Sanki rekor bilancoyu açıklayacak şirket vbt değilmiş gibi davranıyor...

3. çeyreklikte yapmış olduğu iş mıktarı pıyasa değerıne neredeyse eşit...dolaşımdakı pay oldukça az 8.896 bin, sermaye 26 mılyon,,ne yapmaya çalışıyor acaba..???
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    keko sen böyle düşmezdın ama senıde kötü yola düşürmüşler
    Dostum ben düşmedim sadece ölü numarası yapıyorum..kasten yorum yaparak gündeme de getiriyorum...anlayanlar anlamış zaten ...anlamayana ne kadar da anlatsam boş..bu hisse aldığından beridir bir kere bile trade etmedim..kardayken de şimdi zarardayken de...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. Öncelikle bilancoyu görelim...son çeyrekte aldığı iş tutarı 1 milyarı bulmuş..bu bile anlayan için güzel işaret..

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Öncelikle bilancoyu görelim...son çeyrekte aldığı iş tutarı 1 milyarı bulmuş..bu bile anlayan için güzel işaret..
    Keko, bir de kar marjından haber versene

7.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Keko, bir de kar marjından haber versene
    Net kar marjı %10 civarıdır..yalnız porfoyune yeni şirketleri ekledi zaman geçtikçe kar marjinin artması beklenebilir..
    Önce bilancoyu görelim sonra gerekli incelemeleri yapariz
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. dragon dostum sen belki numunelik aldın ama biz sermayemizin önemli bir kısmını buna bağladık..yani elimizi değil kolumuzu taşın altına koyduk...hisse konusunda şüphem yok...sektörü konusunda da şüphem yok..tek risk benim için patrondur...eğer patron dürüst olursa ?? hissenin ederinin çok yukarılar olduğuna inanıyorum...kul hakkı önemli...patronun bunu gözetmesini temenni ediyorum...ortaklarına kazandıran patronlara ALLAH daha fazlasını verir..sasa patronu ve gesan patronlarını örnek almaları lazım...ama ne zaman ki ortaklarından çalıntı oldu mu şirket de kazanmıyor patron da...dağına göre kar yağıyor...

Sayfa 89/99 İlkİlk ... 39798788899091 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •