Sayfa 4/99 İlkİlk ... 234561454 ... SonSon
Arama sonucu : 786 madde; 25 - 32 arası.

Konu: VBTYZ - VBT Yazılım A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    arz sonrasi mali tablolari gayet iyi olacak. cunku burada da halka arz gelirinin %75'i şirketin kazasina girecek.

bir yazilim sirketi icin guzel bir yapi olusacak.

ayrica yaptigi islere ve calistigi sektor ve kurumlar incelendiginde bence guzel ve degerli sirket.

bkz: https://www.vbt.com.tr/sayfa/kilometre-taslari

e-data gibi bunun da sahsima tahsis edilecek (kac lot olur bilmiyorum ama tahminin -135 lot-) satmayi dusunmuyorum.

"bir yatırım tavsiyesi değildir"
    E data dan sonra buna katılım çok olacak bence , benim de tahminim max.150 lot...çünkü edata da az yazanlar pişman oldu...bu sefer daha az gelecek...katılımcı sayısı 75 bini bulabilir

CPH2009 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu sefer dağıtım 100 hisseyi geçmez birkaç hafta önce yaprak kımıldamıyordu Mediterra ve Edata dan sonra eski yoğunluğa geri ulaşıldı sohpet aralarında yine borsa konuşulmaya başlandı. Yakında 10/20 hisse dağıtımına dönülür.
    YTD.

3. Sektör olarak bakıldığında herkes e datayı baz alarak kıyas yapmış ve katılımın artacağı tahmininde bulunmuş ancak aynı hafta arz olan ve lotların tamamını satamayan bir şirket daha var bunuda unutmayalım. Yatırımcılar umarım seçici davranmaya devam eder önüne gelene 30-40 kat talep yaratmazlar. Benim düşüncem o eski günlere yakın zamanda dönmeyeceğimiz yönünde.

Alıntı Originally Posted by Timsah Yazıyı Oku
    Sektör olarak bakıldığında herkes e datayı baz alarak kıyas yapmış ve katılımın artacağı tahmininde bulunmuş ancak aynı hafta arz olan ve lotların tamamını satamayan bir şirket daha var bunuda unutmayalım. Yatırımcılar umarım seçici davranmaya devam eder önüne gelene 30-40 kat talep yaratmazlar. Benim düşüncem o eski günlere yakın zamanda dönmeyeceğimiz yönünde.
    Şimdi vbt yazılım firma olarak gayet güzel görünüyor. Katılımcı sayısının 40-50 bin arasında olacağını tahmin etmekteyim. Kişi başı yaklaşık 200 lot civarı gelebilir . Güzel bir halka arz olabileceğini düşünmekteyim .

Vtb/başaran: Paramız var, biz halka arzı bilinilirlik ve şeffaflık için yapıyoruz -
    Vtb/başaran: Devamlı büyüyen bir şirketiz -
    Vtb/başaran: Halka arz gelirimiz ile özellikle yurt dışında yazılım ve hizmet satmak istiyoruz -
    Vtb/başaran: Talep toplamanın ilk gününde, halka arza ilgi iyi gidiyor -

6.  Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    Şimdi vbt yazılım firma olarak gayet güzel görünüyor. Katılımcı sayısının 40-50 bin arasında olacağını tahmin etmekteyim. Kişi başı yaklaşık 200 lot civarı gelebilir . Güzel bir halka arz olabileceğini düşünmekteyim .
    Bende beğendim şirketi bir aksilik olmazsa yarın talep etmeyi düşünüyorum. e data arzına benzer olur kanaatindeyim.

7. Hangi aracı kurumlardan vbt halka arzına talep girilebiliyor? Ziraat ten denedim olmadı. Ziraatten talep girebilen var mı?

Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    Vtb/başaran: Paramız var, biz halka arzı bilinilirlik ve şeffaflık için yapıyoruz -
    Vtb/başaran: Devamlı büyüyen bir şirketiz -
    Vtb/başaran: Halka arz gelirimiz ile özellikle yurt dışında yazılım ve hizmet satmak istiyoruz -
    Vtb/başaran: Talep toplamanın ilk gününde, halka arza ilgi iyi gidiyor -
    Evet halka arzın gayet iyi gittiğine dair ben de duyum aldım.

Sayfa 4/99 İlkİlk ... 234561454 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •