Special Days Image
Sayfa 72/99 İlkİlk ... 2262707172737482 ... SonSon
Arama sonucu : 786 madde; 569 - 576 arası.

Konu: VBTYZ - VBT Yazılım A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Egetorik Yazıyı Oku
    5/1 i hatta 6/1 i olsa da kâfi
    Ben uc hesaptan girdigim lotlarim hala durur. Ekleme yaparak toplamaya devam ediyorum. Beni 200 den asagisi kurtarmaz.

CPH2205 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by gunesdogdu48 Yazıyı Oku
    Ben uc hesaptan girdigim lotlarim hala durur. Ekleme yaparak toplamaya devam ediyorum. Beni 200 den asagisi kurtarmaz.

İnşaallah istediğiniz fiyattan satmak nasip olur...
    Sabrın sonu selamet olsun...

3. [IMG][/IMG]

Paranın ve seviyenin el değiştirdiği manipülasyon, insider in at koşturduğu borsada;

Temel analiz yapılabilir mi?

Teknik analiz yapılabilir mi?

Şirketin datalarından bağımsız isterlerse 200 e de 500 TL e de götürürler. Olmadı 5 TL e de düşürürler.

O nedenle analizi çok da ŞEY etmeyin derim ben.
    Felis silvestris

4. Bir ara o kadar sık iş Kap'i atıyordu. Bugünlerde haber yok. Geçen yıldan beri halka arzdan alıp en cok guvenip en az gideni oldun Vbtyz.

5. Bilançoyu merakla bekliyoruz... 🙂 Güvenilmeyen hisseler bile kaça katladı...inşallah yolu uzun olur yeni atılımlarla

6. Vbt yatirimcisi olarak yzun yillar elimde tutacagim dedim de son gunlerdeki hareketleri hic hosuma gitmedi.bildigimiz dyo ve gürisin patronlari gibi hareket etmeye basladilar.

7. Orta ve Uzun vadeli yatırımcılar için bol şanslar.
    Felis silvestris

8. Yıl sonu ciro ve kâr tahminini gelişmelere göre ayrıca yaparız. Ama 9 Aylıkta 500 mn ciro ve 70 mn luk bir kâr gelirse iyi olur.

----------------------------------------------------------------------------------
    Yazıdaki rakamlar ve fikirler tamamen tahmini ve şahsi varsayımlar olup hisse alım satımlarında gerçekmiş gibi dikkate alınmamalıdır.

Sayfa 72/99 İlkİlk ... 2262707172737482 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •