Sayfa 95/99 İlkİlk ... 45859394959697 ... SonSon
Arama sonucu : 788 madde; 753 - 760 arası.

Konu: VBTYZ - VBT Yazılım A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ophions Yazıyı Oku
    Seni burada görmek ne kadar güzel yarasa hocam, nasılsın? miatk da gösterdiğin sabır örnek olmuş ve çok iyi kazandırmıştı. Yeni teknoloji şirketi ararken burda seni görünce oldukça sevindim. Portföyün büyük kısmını orge'ye ayırmış bulundum. E sen burdaysan yavaş yavaş buraya da yatırmaya başlıcaz.
    Sn . ophions çok sağolun .Kazandığınıza memnun oldum. Bunun asıl sebebide herşeye rağmen hissedeki soğukkanlı ve kararlı duruşunuzdu.
    Vbt Yazılım için benden ziyade ,şirketi incelediğinizde zaten bir çok güzellikler bulacaksınız ve tahminim odur ki sizi yatırıma çekecektir.

2.  Alıntı Originally Posted by yarasa Yazıyı Oku
    Sn . ophions çok sağolun .Kazandığınıza memnun oldum. Bunun asıl sebebide herşeye rağmen hissedeki soğukkanlı ve kararlı duruşunuzdu.
    Vbt Yazılım için benden ziyade ,şirketi incelediğinizde zaten bir çok güzellikler bulacaksınız ve tahminim odur ki sizi yatırıma çekecektir.
    Mia yı çok detaylı her yönden inceleme ve değerleme şansım olmuştu, güven vermişti. Vbtyz de patron faktörü hakkında net bir fikir sahibi olamadım. Yatırımcı sunumuna ulaşamadım, büyüme planlarının detaylarına hakim olamadım. Bilanço incelemede esas faaliyet karı tatmin edici gelmedi, satışların net kara dönüşme oranı düşük ama diğer tüm kalemler başarılı. Potansiyeli var görünüyor, agresif büyüme paterni de barındırıyor evet. Bir miktar yatırım yaptım. Gelecek bilançoyu da görüp özellikle sürdürülebilir büyüme ve karlılığı devam edecek gibi görürsem daha yüklü gireceğim. Bu süreçte biraz daha bilgi edinmeye çalışırım.

3. 1 Kasım KAP

Açıklamalar
    VBT Yazılım A.Ş. olarak hedefimize ulaşmak için yüksek büyüme potansiyeli olan şirketlere iştirak yoluyla katılım sağlamaya devam edilmektedir. Bu süreci kolaylaştırmak üzere bir fon kurulması kararı alınmıştır. Bu amaçla Şirketimiz ile NEO PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. arasında iş modelimize uygun ve şirketimizin stratejik odak alanları ile uyumlu girişimlere yatırım yapmak üzere Girişim Sermayesi Yatırım Fonu (GSYF) kurulması için anlaşma sağlanmıştır.

"Neo Portföy Yönetimi A.Ş. VBT Yazılım Girişim Sermayesi Yatırım Fonu " kuruluşu için 02.11.2023 tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu'na başvuru yapılacaktır.

Bu fon ile farklı sektörlerdeki büyüme potansiyeli yüksek, yazılım ve teknoloji odaklı girişimlere yatırım yapılarak, söz konusu şirketlerin büyüme hedeflerine ulaşması amaçlanmaktadır. Ayrıca, bu girişimlerle yaratılacak sinerji sayesinde Şirketimize stratejik ve finansal fayda sağlanması ve uzun vadeli değer yaratılması hedeflenmektedir.

Fonun Yatırım Komitesi, 2 üyesi VBT Yazılım AŞ temsilcilerinden olmak üzere toplam 5 üyeden oluşacaktır ve komite kararlarında VBT Yazılım AŞ temsilcilerinin tümünün olumlu oyu belirleyici olacaktır. Komite üyeliğine Şirketimiz temsilcileri olarak Birol Başaran ve Tayfun Yurdagül seçilmiştir.

Tüm paydaşlarımıza saygıyla duyurulur.

4. Her geçen gün ,stratejik adımlar artıyor inşallah meyvelerini bir gün göreceğiz.Allah yollarını açık etsin

5. Net dönem karı 92.653.028
    2022 9 aylık:49.108.948

6.  Alıntı Originally Posted by yolcuuu Yazıyı Oku
    Her geçen gün ,stratejik adımlar artıyor inşallah meyvelerini bir gün göreceğiz.Allah yollarını açık etsin
    Amin inşallah.

7.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Net dönem karı 92.653.028
    2022 9 aylık:49.108.948

Yine büyümeye dikkat çeken pırlanta bir bilanço Vbt den . Bilançodaki en flaş kalem bu sefer argeden geldi.9 ayda sermayenin 2 katı 52 mn . TL bir ar -ge harcaması fazla söze gerek bırakmıyor.

8. Geçen seneki 3.çeyreğe göre düşük bir rakam olsa da net kâr,rakama takılmayıp projelere bakanlar bu hikayelerin sonunu görmeden bir yere gitmez muhtemelen
    ARGE harcaması da hakikaten çok dikkat çekici

Sayfa 95/99 İlkİlk ... 45859394959697 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •