Sayfa 73/99 İlkİlk ... 2363717273747583 ... SonSon
Arama sonucu : 788 madde; 577 - 584 arası.

Konu: VBTYZ - VBT Yazılım A.Ş.

1. 9 aylık kar: 49.555.839 ( önceki:13.104.823)
    Bilanço begenilmedi galiba. Bugün iyi saldı.

2. Hareketi önceden yapınca saldı 🙂 tabi Avrupa'dan kayda değer bir süpriz bilancoya katkı olmadigi sürece işimiz zor...kar marjı da çok düşük...ama umutluyuz yinede

3. Teknoloji yazılım sektöründeki favori hisselerimizin her üçüde günü tavan fiyatlarla kapattılar.Diğer teknoloji hisselerinin çoğunun eksi kapattığı bir günde her 3 hissemizinde % 10 prim yapması tabiiki son derece sevindiricidir. Bu aynı zamanda genel analiz anlamında da tahminlerimizin başarısını göstermektedir.
    Getirdiği güzel ve her dönemde devamlı büyüyen bilançolarına rağmen , borsada ağır ama istikrarlı bir yol takip eden teknoloji şirketi VBT Yazılım, dünkü son çıkışıyla teknik olarak önündeki dirençleri kaldırmıştır.Hisse bundan sonra daha rahat ve özgür hareket edecektir. Bundan sonra gelecek bilançolar da bunu destekleyecektir.
    Yıl sonu şirket cirosunun , daha önce telaffuz ettiğimiz rakamlarda gerçekleşmesi kuvvetli bir ihtimaldir.9 Aylık ciro çok iyi gelmiş ve bir önceki ciroyu yaklaşık 6 katlamıştır.
    Yıl sonu beklediğimiz cirolar geldiğinde ise şu anda az görünen kâr marjlarıda artacaktır.

Bir hikayesi olan ve büyüyen şirketlerin hisseleri de ister istemez büyüyecektir.

4.  Alıntı Originally Posted by yarasa Yazıyı Oku
    Teknoloji yazılım sektöründeki favori hisselerimizin her üçüde günü tavan fiyatlarla kapattılar.Diğer teknoloji hisselerinin çoğunun eksi kapattığı bir günde her 3 hissemizinde % 10 prim yapması tabiiki son derece sevindiricidir. Bu aynı zamanda genel analiz anlamında da tahminlerimizin başarısını göstermektedir.
    Getirdiği güzel ve her dönemde devamlı büyüyen bilançolarına rağmen , borsada ağır ama istikrarlı bir yol takip eden teknoloji şirketi VBT Yazılım, dünkü son çıkışıyla teknik olarak önündeki dirençleri kaldırmıştır.Hisse bundan sonra daha rahat ve özgür hareket edecektir. Bundan sonra gelecek bilançolar da bunu destekleyecektir.
    Yıl sonu şirket cirosunun , daha önce telaffuz ettiğimiz rakamlarda gerçekleşmesi kuvvetli bir ihtimaldir.9 Aylık ciro çok iyi gelmiş ve bir önceki ciroyu yaklaşık 6 katlamıştır.
    Yıl sonu beklediğimiz cirolar geldiğinde ise şu anda az görünen kâr marjlarıda artacaktır.

Bir hikayesi olan ve büyüyen şirketlerin hisseleri de ister istemez büyüyecektir.
    sayın yarasa bey hisseye yatırım yapmayı düşünüyorum az miktar girdim 30 lardan kap haberinde sermaye artışı gördüm yalnız detaylarına ulaşamadım bu konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim

5.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    sayın yarasa bey hisseye yatırım yapmayı düşünüyorum az miktar girdim 30 lardan kap haberinde sermaye artışı gördüm yalnız detaylarına ulaşamadım bu konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1078840

Gördüğünüz haber Sermaye Artırımından Elde Edilen Fonun Kullanılmasına İlişkin Rapordur. Şu an sermaye artırımı yok.

6.  Alıntı Originally Posted by yarasa Yazıyı Oku
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1078840

Gördüğünüz haber Sermaye Artırımından Elde Edilen Fonun Kullanılmasına İlişkin Rapordur. Şu an sermaye artırımı yok.
    teşekkürler yarasa bey kademeli olarak çoğaltmayı düşünüyorum

7. Mümkünse bir süre sermaye artırmadan gösterisin neler yapabileceğini 🙂 temettü kültüründe de devam edecek mi görelim...yıl sonuna kadar bir kaç haberle de boy gösterse iyi olur tabiki

8. Vbt şu an yıl sonuna kadar hiç ihale gelmeyecek gibi fiyatlama yapacak. Eğer bir sürpriz ihale ,şirket alımı ya da yurt dışı ile ilgili bir haber gelirse o zaman hissede çok farklı bir fiyatlama olur.

Sayfa 73/99 İlkİlk ... 2363717273747583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •