Sayfa 19/36 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon
Arama sonucu : 287 madde; 145 - 152 arası.

Konu: KTSKR - Kütahya Şeker Fabrikası A.Ş.

1. Bahara 100-200 diyen bir arkadaş var bunun için. 40'ı geçerse 90 diyor. Genelde yazdıkları doğru çıkıyor. Hayırlısı...
    Dil aslandır, yatar eşikte...

2.  Alıntı Originally Posted by Chetuo Yazıyı Oku
    Bahara 100-200 diyen bir arkadaş var bunun için. 40'ı geçerse 90 diyor. Genelde yazdıkları doğru çıkıyor. Hayırlısı...
    ne güzel gaz veriyosunuz ..neye göre söylemiş .temeli sağlam ,kar beklentisimi .neden niçin açıklayın da bilelim .sallaması kolay bu milletle dalga geçmeyin vebal alırsınız ..uygun yerden diplere yakın alınan ,temeli sağlam ,sürekli karını artıran ve büyüyen senetleri alanlar sabrederse fazlasıyla kazanır .

3. Niye gaz vereyim ki? Siz önce yazım kurallarını falan öğrenin...

Bu şirketin satışları üçe katlanmış. FAVÖK ve dönem karı 5 kat artmış. Dünyada gıda fiyatları uçmuşken daha ucuza başka gıda kağıdı var mı borsada?

Alıntı Originally Posted by atmaca124 Yazıyı Oku
    ne güzel gaz veriyosunuz ..neye göre söylemiş .temeli sağlam ,kar beklentisimi .neden niçin açıklayın da bilelim .sallaması kolay bu milletle dalga geçmeyin vebal alırsınız ..uygun yerden diplere yakın alınan ,temeli sağlam ,sürekli karını artıran ve büyüyen senetleri alanlar sabrederse fazlasıyla kazanır .

Haydi artık toplayacağın malı topla da gidelim zaten topu topu 13 milyon hissen var. Bu %6 düşme de süper oldu lot arttırdık.

Bir kaç taban yapsan da keşke biz de mal toplasak iyice tahtacı kardeş.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

5. Hayırlı olsun...

Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Bu %6 düşme de süper oldu lot arttırdık.

6. Selam ortaklar.
    Yıl başına kadar 80 TL hedefi için ortak oldum.
    Arazi haberleri gelirse hedef 300 TL olur benim için.
    Yatarım o zaman üzerine.
    Herkese bol kazançlar...

7. Hayırlı olsun...

Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Selam ortaklar.
    Yıl başına kadar 80 TL hedefi için ortak oldum.
    Arazi haberleri gelirse hedef 300 TL olur benim için.
    Yatarım o zaman üzerine.
    Herkese bol kazançlar...

8. Halka arz olduktan sonra 16.00tl den bir miktar alıp 34.32 tl den bu hisseden çıkmıştım sonrasında 105.00tl ye kadar gitmişti geri dönüşü zaman içerisinde 23/24 tl ye kadar düştü ilerisi için umarım daha iyi yerlere gelir tekrardan bir miktar hisse ile takibimde herkese bereketli kazançlar dilerim

Sayfa 19/36 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •