Sayfa 20/36 İlkİlk ... 10181920212230 ... SonSon
Arama sonucu : 287 madde; 153 - 160 arası.

Konu: KTSKR - Kütahya Şeker Fabrikası A.Ş.

1. Ben geçici olarak çıktım. Genelde ben kağıttan çıkınca güzel prim yapar. İnat ettiğim bir kağıt aldım. Onu satınca tekrar buna girmeyi planlıyorum. Her şeyin hayırlısı...
    Dil aslandır, yatar eşikte...

SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER VERGİ ÖNCESİ KARI (ZARARI) 203.200.431

SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER DÖNEM KARI (ZARARI) 170.566.486

geçen yıl 23 milyonmuş...!!!!

Tahta gider mi yarın göreceğiz...

3. beklenen hareket eksi açman ekside kapatırız burdayız bu kar elde edildikten sonra gidermiyiz spek bey

ytd degildir

saygı ve deger hak edene gösterilir

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER VERGİ ÖNCESİ KARI (ZARARI) 203.200.431

SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER DÖNEM KARI (ZARARI) 170.566.486

geçen yıl 23 milyonmuş...!!!!

Tahta gider mi yarın göreceğiz...
    110 milyon çiftçiye peşin ödeme yapmış pancar alımına daha yeni başlamış.12 aylıkta bu 100 alım artı onun işlenmiş karı ile ortalama 150 milyon kar gelecek.300 milyon 12 aylıkta kar beklentim var , bakalım küçük bir poz ile 12 aylığı bekleyeceğim.

5. Açıklanan bilanço ve endeksin artı olmasına rağmen düşüşü anlamış değilim neyse bekleyip göreceğiz herkese sabır ve bol kazançlar dilerim

6. .....

.....
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

7. Kimsede yok.Neyse.

Günlükte düzeltme yapıyor.
    9 günlük ortalama üstünde hareket ediyor şu an. Fibodan bakarsak 44.18 altına inmezse sorun yok ..

YTD.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

8. Ilk defa aldık bakalım 12 aylik bilançoyu ve temettü kararını görmeden satmayı düşünmüyorum. Hayırlısı olsun ama dolasimdaki lot sayisi az olan hisseleri pek sevmiyorum. Tahtadaki hareketler çok sert oluyor.

Sayfa 20/36 İlkİlk ... 10181920212230 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •