Sayfa 25/36 İlkİlk ... 15232425262735 ... SonSon
Arama sonucu : 287 madde; 193 - 200 arası.

Konu: KTSKR - Kütahya Şeker Fabrikası A.Ş.

1. Yılbaşından sonra kâri ortalama %50 oranında artacaktır.

2. Eski zirvesini geçecektir lakin ne zaman çok bekletmez umarım

3.  Alıntı Originally Posted by Yorgun savaşçı Yazıyı Oku
    Eski zirvesini geçecektir lakin ne zaman çok bekletmez umarım
    Sn yorgun savaşçı sirket zaten 2 senedir bekletmesinin meyvesini pay alimi yaparak yapmış .
    Kari tahminim gibi artarsa .pay alımlarına devam edecektir .
    Buda kottan çıkmaya kadar gidebilir.

4.  Alıntı Originally Posted by KralArthur Yazıyı Oku
    Sn yorgun savaşçı sirket zaten 2 senedir bekletmesinin meyvesini pay alimi yaparak yapmış .
    Kütahya şeker daha bir buçuk yıl oldu halka arz olalı kottan çıkacağını zannetmem kaldiki piyasada öyle çok hissesi de yok köklü geçmişi olan bir şirket temel gıda ihtiyaç olan bir üretim fabrikası
    Ömrümüz varsa zamanla göreceğiz ben daha önce alıp satmıştım ikinci kez portföyüme ekledim temennim odur ki hem şirket kazansın hemde yatırımcısı tüm ortaklara bereketli kazançlar dilerim

Alıntı Originally Posted by KralArthur Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Aynını bu sabah Torun patron da göndermiş.

2 si toplamda 4.550.000 lot malı satmışlar.

Kim aldı peki bu kadar malı?

YTD.
    Hisse geri alımı yapmadılar tam tersi iki ortakta hisse satışı yaptı...Şirket güzel bir şirket ,karlılıkta güzel , ederine zamanla piyasa karar verir...Ben bir kısmını vermiştim. Kalanı duruyor...Kısmet bakalım....

Alıntı Originally Posted by KralArthur Yazıyı Oku
    Pay alım kap ını paylaşır mısınız? aksine baya sağlam sattığını görüyoruz. yanlış bilgilendirme yapmayalım.
    Kaçırdığın fırsatlar senin değildir...

Ayrıca şirket temettü konusunda eğer olumlu adım atmazsa hanesine kocaman bir eksi yazar. Sen arz öncesi temettü vaad ediyosun ilk senende pas geçiyorsun. Temettü namına olumlu hareket etmezse hacim son zamanlarda olduğu gibi yerlerde sürünür. ytd.
    Kaçırdığın fırsatlar senin değildir...

8.  Alıntı Originally Posted by Aceleciborsa Yazıyı Oku
    Pay alım kap ını paylaşır mısınız? aksine baya sağlam sattığını görüyoruz. yanlış bilgilendirme yapmayalım.
    Bende öyle biliyorum şirket ilk halka arz olduğunda 9 milyon küsür lot vardı sonrasında ortak satış ile 14milyon lot civarına yükseldi piyasadaki lot sayısı ben işin O kısmına takılı kalmadım borsada ne hisseler var nereden nereye geldi temel gıda nın olmazsa olmazı bir önceki zirveyi test edeceğini düşünüyorum bu düşüncem sadece beni bağlar hiç kimseyi yönlendirme gibi bir düşüncem yok herkes kendinden sorumludur bereketli kazançlar dilerim

Sayfa 25/36 İlkİlk ... 15232425262735 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •