Sayfa 34/36 İlkİlk ... 243233343536 SonSon
Arama sonucu : 287 madde; 265 - 272 arası.

Konu: KTSKR - Kütahya Şeker Fabrikası A.Ş.

1. kütahya şekerin istanbulda arsası mı var arkadaşlar ?

2.  Alıntı Originally Posted by marv Yazıyı Oku
    kütahya şekerin istanbulda arsası mı var arkadaşlar ?
    Bilmiyorum ama lojmanları yıkıp başlıyorum derse imarlı yere kimse tutamaz..
    Beş katlı bitişik nizam proje inayi için imara bas vurdu halka açıldığında hala ses seda yok.
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Benden bu kadar arkadaşlar daha fazla dayanmanın anlamı yok, herkese bol kazançlar. ytd.
    Kaçırdığın fırsatlar senin değildir...

4. Kiler holding tavan yapmış,klgyo tavana 4 kademe kalmış,amaaa kilerin ortak olduğu ktskr eksi.Gelde bu borsaya akıl erdir...

5.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Stoklardaki artış kotaya takilmiyormu anlamadim seksen myondan besyuz milyon stok var

Kota kalkacakmi yada kota çiftçi içinmi!!

Ciro dusecekse neden yüksek stok !!

Arsa için bitişik nizam imar başvurusunda bulunan yönetim, kac yıldır ses seda yok.

Ulan nasıl bir cendere ye düştük bekliyek bakalım
    birilerinde yüklü mal var olmasa sattıgı yere getirmezdi diye düşünüyom,

birde aklıma takılan bu arsa işi ,belediyenin sayfasında kayıtlı beş katlı bitişik nizam için imar odasına başvurusu kabul ediliyor ama gerisi yok,

arz sırasında yapılan bu ali cenğiz oyunumudur anlayamadım,arsaları gerçek hatta lojmanları bile boşalttıgı sölendi,

bilançoyu çok iyi incelerseniz aslında oradaki oyunu bile görürsünüz,kendi elektiriğini üreten tesis nasıl oluyırda ilk çeyrekte hasılatın geçen seneye göre yüksek gelip karı düşürmesi,büyük başarı nasıl oldu bilmiyom ama oldu,tek kayda deger borcunu azaltması ve geçmiş yıllara para aktarması.

belki bu bademlerden uzak durmak en iyisi ama risk yoksa kazançta yok,,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

6. nasıl bilmiyorum ama seçim sonucunu net bir şekilde biliyorlar,,

7. yatırım fonunda ne kadar kalmış ğören paylaşırsa iyi olur.

8. Burası çok sessiz kalmış neden acaba ?
    Eski zirvesinden çok uzak endeks olarak bir hayli çıkmasına rağmen pek uyum sağlamadı

Sayfa 34/36 İlkİlk ... 243233343536 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •