Special Days Image
Sayfa 8/36 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon
Arama sonucu : 286 madde; 57 - 64 arası.

Konu: KTSKR - Kütahya Şeker Fabrikası A.Ş.

1. alsatlarlan hem maliyet iyileştirmeye çalışıyorum,
    hemi de tahtaya derinlik katıyorum.
    üjj bejj lot ama olsun. tarafımız belli olsun. asadas.

kurt gışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz taci.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

KTSKR 11.5 milyon lot halka arz talebi karşılanmayan şirket geriye kalan 2.2 milyon civarı lotun tahtada satışı için MKK ya başvurur yakında!

3. bu hissenin ortalaması olmaz sakın alış yapmayın sayısal loto oynayın daha cok şansınız olur

4.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    KTSKR 11.5 milyon lot halka arz talebi karşılanmayan şirket geriye kalan 2.2 milyon civarı lotun tahtada satışı için MKK ya başvurur yakında!
    Tüpçü kazansın diyorsun!? Şaka bir yana rulet masası gibi şirket... 100'e kadar iyi götürmüşler...

5. Bugün 44 ten 36 ya düştü tavandan tabana. O.c hisse görmüştüm ama bu kadarini gormemistik

6. Dibine göre halen daha yüzde 100 den fazla primli. Zirvesine bakmıyorum çünkü o zirve buralardan rahat mal verebilmek için suni olarak yapılmıştı

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Nereden bulaştım bu uğursuz hisseye sermayemi tüketti, beni tüketti, acayip acayip rüyalar görmeye başladım. Dengem kayboldu, gece tuvalet diye buzdolabına işemekten korkuyorum. Yandım ulan yandım, Borsayı icad edenin gelmişini geçmişini ......

8. Sanırım yükü ky ya boşaltıp torbanın ağzını düğümlemek için az kaldı. Şuan bile sattıklarında % 100 kardalar ve hatta satılmayan lotları da operasyon için iskontolu aldıkları düşünüldüğünde %200 kadar bir marj var. Yukarıya vurmazsa eğer uzunnnn bir süre yeni bir operasyon için bekler diye düşünüyorum. Bu yüzden sadece kol bacak keserek 300 lot kadar bıraktım. ytd

Sayfa 8/36 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •