Sayfa 9/36 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon
Arama sonucu : 286 madde; 65 - 72 arası.

Konu: KTSKR - Kütahya Şeker Fabrikası A.Ş.

1. Kanımız aksada, zafer k.şekerin....Yarında devammmm inşallahhhhh.

2. Anammmm, anammmm, anam, anam. mahfoldum, yok oldum, sermayem bitti tükendi. Bu formda akıl verecek bir müslüman evladı yokmu yahu, yanı tamına 280 binin uçtuuuuuuuuu anammmm anam snammm.

3. Kapanışa göre 20 den alan yüzde elli , 15 den alan yüzde yüz karda .şu ortamda iyi kar

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Ekteki tabloyu açınca halka arz gelirlerinden şirket kasasına kaynak girişi olmayacağı yazılıdır. Bu duruma göre şirketin kasasına bir kuruş girmeyeceğini anlıyorum. Arz edilen tutarın yarısı Kiler Holdind A.Ş ye diğer yarısı ise Torun Gıda A.Ş ye ödenecektir. FK oranı ise 30,88 TL yazıyor. PD/DD ise 1,69 TL yazıyor.

KÜTAHYA ŞEKER 21 tl fiyattan Kiler Holding ve Torunlar Gıda nın sahip olduğu 5.750.000 + 5.750.000 toplamda 11.500.000 lotun ortak satışıyla ve eşit dağıtım yöntemiyle halka arzı görülüyor,

Aklım ermedi. Halka arzda şirketin fayda sağlaması gerekmiyor mu?

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku

5. Bank of amerika yatırım şirketi borsa hangi hisseye girmiş ise onu düşürmek için elinden gelini yapıyor. Alıp zararına satıyor ve baskı kurarak aşağıya itelemek için elinden geleni yapıyor. Şu anda KTSKR canlı izliyorum. Baskı kurmada usta çok ustalar. Alan zararına bile satma fırsatı tanımıyor.

Allah yardım etsin.

6. Operasyon yemiş hissede uzunca bir durgunluk ve geri çekilme dönemi başlar gibi düşünüyorum.

Kendimi örnek vermek gerekirse bu süreye sabreden ky bulunmaz genelde bir yerde lanet olsun der ve satar. Benim yaptığım gibi.

Sıkıntılı süreç olup düşüyor deyip terste bırakılırsın. 105 TL den geldi deyip aldık ve zor çıktım.

Alıntı Originally Posted by memoli555 Yazıyı Oku
    Kapanışa göre 20 den alan yüzde elli , 15 den alan yüzde yüz karda .şu ortamda iyi kar

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Serçe Yazıyı Oku
    Operasyon yemiş hissede uzunca bir durgunluk ve geri çekilme dönemi başlar gibi düşünüyorum.

Kendimi örnek vermek gerekirse bu süreye sabreden ky bulunmaz genelde bir yerde lanet olsun der ve satar. Benim yaptığım gibi.

Sıkıntılı süreç olup düşüyor deyip terste bırakılırsın. 105 TL den geldi deyip aldık ve zor çıktım.
    Geçen seneye göre kârını 2 kat artırmış. ......... Şeker e de zam geldiğine göre kârı göreceli olarak daha da artacak,fiyat bu seviyelerde mi kalır?
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasası Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsamında tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı içerisinde değerlendirilemez yatırım tavsiyesi içermez yatırım tavsiye niteliği taşımadığından Yatırımcı profilinize uymayabilir. YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

8.  Alıntı Originally Posted by adanalı Yazıyı Oku
    Geçen seneye göre kârını 2 kat artırmış. ......... Şeker e de zam geldiğine göre kârı göreceli olarak daha da artacak,fiyat bu seviyelerde mi kalır?
    Lanet olsun deyip sattığımız kağıtların arasına girdi bu da............
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasası Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsamında tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı içerisinde değerlendirilemez yatırım tavsiyesi içermez yatırım tavsiye niteliği taşımadığından Yatırımcı profilinize uymayabilir. YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Sayfa 9/36 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •