Sayfa 7/36 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon
Arama sonucu : 287 madde; 49 - 56 arası.

Konu: KTSKR - Kütahya Şeker Fabrikası A.Ş.

1. Aldıkça alıyoruz. asdass.
    Pala bana güveniyorsan hiç güvenme.
    şirkete telefon et.
    yönetim kurulu hisse alımı açıklasın.
    almasına gerek yok, açıklasın kafi.
    arkasındayız desin yatırımcının.
    hoş böyle de arkasında ya asasdas. :P:
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2. adamlar resmi izahnamesinde açık açık 30 küsur fk ile bu şirketi halka saplayacağız. daha önce turex de bizim referansımız dedi. yine de bizim ky koşa koşa gitti. kimse kusura bakmasın şirket sonuna kadar haklı saplamakta. adamlar ilan ediyorsa saplayacağını, saplayan değil saplatan suçludur.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Tacirlerden de beni aradılar halka arz edilecek cok güzel bir getiri getirecegini bana tacirlerdeki danışmanım
    söylüyor kendisine bende bundan 15 yıl önce martı gayrı yatırım halka arzında agzımızın yandıgını
    ve birdaha tövbe ettigimi söyledim birde danışmanımız olacak gerci brokur sucu yok adama kurum bunu müsterilere
    pazarla diyorlar o da işini yapıyor bende ne diyorum gecin bunları kusura bakmayın patronların cebini doldurmasına meraklı deyilim
    param pay vadeli günlük faizde dursun en azından biliyorum günlük getirisini ytd

4.  Alıntı Originally Posted by Jellat Yazıyı Oku
    Tacirlerden de beni aradılar halka arz edilecek cok güzel bir getiri getirecegini bana tacirlerdeki danışmanım
    söylüyor kendisine bende bundan 15 yıl önce martı gayrı yatırım halka arzında agzımızın yandıgını
    ve birdaha tövbe ettigimi söyledim birde danışmanımız olacak gerci brokur sucu yok adama kurum bunu müsterilere
    pazarla diyorlar o da işini yapıyor bende ne diyorum gecin bunları kusura bakmayın patronların cebini doldurmasına meraklı deyilim
    param pay vadeli günlük faizde dursun en azından biliyorum günlük getirisini ytd
    çok kötü bir reklamasyon oldu bu.
    patronlar tahtaya sahip çıkmıyorsa, tacirler çıksın.
    zaten güzel bi kağıt. asdas. yoksa değil mi? asdas.
    markanızı koruyun alooo.
    aldıkça alıyoruz,
    ama adamlar da verdikçe veriştiriyorlar.
    hani endekis yıkılsa gam yemicem.

Tacirler, tüm kalbi saygı ve sevgilerimle. annadın sen onu. asdass.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    çok kötü bir reklamasyon oldu bu.
    patronlar tahtaya sahip çıkmıyorsa, tacirler çıksın.
    zaten güzel bi kağıt. asdas. yoksa değil mi? asdas.
    markanızı koruyun alooo.
    aldıkça alıyoruz,
    ama adamlar da verdikçe veriştiriyorlar.
    hani endekis yıkılsa gam yemicem.

Tacirler, tüm kalbi saygı ve sevgilerimle. annadın sen onu. asdass.
    Alan hayrını görsün tez zamanda kazansınlar tüm halka arzlar benden uzak olsun
    tacirlerde bizden selam olsun ytd

6.  Alıntı Originally Posted by Jellat Yazıyı Oku
    Tacirlerden de beni aradılar halka arz edilecek cok güzel bir getiri getirecegini bana tacirlerdeki danışmanım
    benide aradılar verdiler gazı, bende mal gibi daldım, bi asgari ücret maaşını bırakıp çıktım **

7. tacirler yatırım gitsin info yatırımı örnek alsın. adamlar tahta düşmesin diye ilk günden 1 milyon lot aldılar. escar tahtasını düşürmeyip yatırımcıya yanınızdayız dediler. kütahya şeker ise bir gün artı olmadı, beni de dolandırdılar allahtan ilk gün -8den boşalttım kaçtım. tacirler yatırım resmen kendinde hesabı olan yatırımcılarını dolandırmış yazıklar olsun.

güven kaybedeceğine zarar etme ihtimalinde bile yatırımcısını koruyan info yatırımı tebrik ediyorum. info hesabımı kapatıp halk yatırıma mı geçsem diyordum ama vazgeçtim.

8. 5.150 zararla eyvallah diyorum hisseye.. Sadece 750 adet kaldı numunelik ytd

Sayfa 7/36 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •