Sayfa 106/135 İlkİlk ... 65696104105106107108116 ... SonSon
Arama sonucu : 1079 madde; 841 - 848 arası.

Konu: Metastock la ilgili herşey

1. Metastock 8 yada 9 u olan varsa alabilirmiyim meta 11 de gunluk periyodun altindaki veriler kullanilamiuo

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Expert Advisor'da Hata

Oluşturduğum Expert Advisor'da senetleri sırayla gezerken şu hatayı alıyorum.

"Remove this Expert the from chart" seçeneğine CLOSE diyerek devam ettiğim zaman kullandığım Expert Advisor kayboluyor ve sıradaki senetlerde artık göremiyorum.

Sırasıyla "Keep this Expert in the chart" + "Don't show future error for this Expert in the chart" seçeneğine CLOSE diyerek devam ettiğim zaman da ileri de senetleri gezerken bu seçeneği defalarca kez tekrar etme zorunluluğu doğuyor, bu da tam bir işkence...

Bu hata kodundan tümden kurtulmanın yolunu bilen var mı?

3.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Expert Advisor'da Hata

"Remove this Expert the from chart" seçeneğine CLOSE diyerek devam ettiğim zaman kullandığım Expert Advisor kayboluyor ve sıradaki senetlerde artık göremiyorum.

Sırasıyla "Keep this Expert in the chart" + "Don't show future error for this Expert in the chart" seçeneğine CLOSE diyerek devam ettiğim zaman da ileri de senetleri gezerken bu seçeneği defalarca kez tekrar etme zorunluluğu doğuyor, bu da tam bir işkence...

Aynı sorun bendede var.Umarım anlayan biri olur.

4.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Sayın onelle;

1,5-2 ay önce MARKA demiş sistem bir de sizin bakış açınızı görmek isterim, müsait olduğunuzda...

Saygılarımla...
    Sn. BJK Coccinella selamlar, doğrudur 1,5-2 ay önce dediğiniz gibi sinyal gelmiş ve hiç ivmelenmeden yatayda devam etmiş...Aslında çok büyük fırsat vermiş ... Bu haftaki kapanışı takip etmekte fayda var. Çünkü 26 birim gecikmeli gelen teyit niteliğinde takip ettiğimiz kahverengi chikou-span bu hafta koşulu yerine getiren mavi kapanışların ardından ekstra olarak kırmızı kijun-seni de kesmek üzere. Eğer keserse mavi kapanışları kesmesiyle vermiş olduğu sinyalden çok daha kuvvetli bir sinyal üretmiş olacak. Bana göre bu ekstra kesişim gelirse , mavi kapanışlar orta vade yeşil senkou-span B ye kadar rahatlıkla uzayabilir....

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...Sevgiler...Saygılar...

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

5.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Expert Advisor'da Hata

Bu uyarıyı hem ms 9 hem de ms 11 de ben de alıyorum ve tamamıyla ortadan kaldırma çaresini bulamadım...

Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku
    Sn. BJK Coccinella selamlar, doğrudur 1,5-2 ay önce dediğiniz gibi sinyal gelmiş ve hiç ivmelenmeden yatayda devam etmiş...Aslında çok büyük fırsat vermiş ... Bu haftaki kapanışı takip etmekte fayda var. Çünkü 26 birim gecikmeli gelen teyit niteliğinde takip ettiğimiz kahverengi chikou-span bu hafta koşulu yerine getiren mavi kapanışların ardından ekstra olarak kırmızı kijun-seni de kesmek üzere. Eğer keserse mavi kapanışları kesmesiyle vermiş olduğu sinyalden çok daha kuvvetli bir sinyal üretmiş olacak. Bana göre bu ekstra kesişim gelirse , mavi kapanışlar orta vade yeşil senkou-span B ye kadar rahatlıkla uzayabilir....

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...Sevgiler...Saygılar...

Teşekkür ederim Sayın onelle. Elinize, emeğinize, yüreğinize sağlık.

Saygı ve selamlarımla...

7.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Bu haftanın gelecek haftalar için yıldız adayları;

AKSA
    AVTUR
    MERKO
    SAYAS
    TRCAS
    Sn. BJK Coccinella bir de explorer için sizden yine yardım rica edeceğim. Müsait olduğunuzda ve size zahmet olmazsa bakabilirseniz çok sevinirim. Çapraz trade edilebilecek kağıtları bulabilmek için ve garantiye yakın bi trend işareti olarak sadece kijun-sen 'in kumo bulutunun üzerine geçtiği senetleri süzen bir explorer formülü ile altına geçenleri süzen bir explorer formülü yaratabilir miyiz ? . webden bulmaya çalıştım ama bi türlü karşıma çıkmadı. Amacım hızlı bi şekilde endeksle veya birbiriyle ters hareket edebilecek kağıtları bulup ne verimlilikte çapraz trade imkanı verdiklerini görebilmek. Şimdiden çok teşekkürler.

8.  Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku
    Sn. BJK Coccinella bir de explorer için sizden yine yardım rica edeceğim. Müsait olduğunuzda ve size zahmet olmazsa bakabilirseniz çok sevinirim. Çapraz trade edilebilecek kağıtları bulabilmek için ve garantiye yakın bi trend işareti olarak sadece kijun-sen 'in kumo bulutunun üzerine geçtiği senetleri süzen bir explorer formülü ile altına geçenleri süzen bir explorer formülü yaratabilir miyiz ? . webden bulmaya çalıştım ama bi türlü karşıma çıkmadı. Amacım hızlı bi şekilde endeksle veya birbiriyle ters hareket edebilecek kağıtları bulup ne verimlilikte çapraz trade imkanı verdiklerini görebilmek. Şimdiden çok teşekkürler.
    Gerçi buna MATRİKS explorer formülü lazım o yüzden hiç uğraşmayın Sn. BJK Coccinella ... anlık 60 ve 30 dakikalıklar için düşünüyodum ... MS de zaten kullanamıyorum ... Matrikste kullanabilirim sadece...

Sayfa 106/135 İlkİlk ... 65696104105106107108116 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •