Sayfa 110/135 İlkİlk ... 1060100108109110111112120 ... SonSon
Arama sonucu : 1079 madde; 873 - 880 arası.

Konu: Metastock la ilgili herşey

Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku
    Teşekkürler Sn. BJK Coccinella ...Yardımlarınızla explorer 'dan faydalanmaya başlayınca olanlar oldu )
    İyi yürekli insanlar dediniz ya, bence kendinizi tarif etmişsiniz. Elimizden gelen için her zaman varız. Ama şimdi ben eve geçeceğim ben yoldayken bir bomba daha patlatmayın olur mu? Kalbimiz dayanmıyor.

2.  Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku
    Teşekkürler Sn. BJK Coccinella ...Yardımlarınızla explorer 'dan faydalanmaya başlayınca olanlar oldu )
    Sn önelle yarın için tarama yapabilirmisiniz.

3.  Alıntı Originally Posted by smarth71 Yazıyı Oku
    Sn önelle yarın için tarama yapabilirmisiniz.
    Sn smarth71 , sizi kırmamak adına bugüne ait taramayı da gönderiyorum. Zaten explorer formülünü açıkça verdim. Metastock üzerinden herkes kullanabilir. Matriks ya da başka platform dillerini bilenler bu platformlar için formülü dönüştürüp kullanabilir. Ancak bu tarama sonuçlarının hiçbir kesinlik barındırmadığını ve kesinlikle yatırım tavsiyesi olmadığını tekrar etmek isterim. Çıkan sonuçlar yarın başlayacak bir hareketin habercisi değildir. Borsa tecrübenizin nasıl olduğunu bilemediğim için özellikle yazıyorum yanlış anlamayın. Sevgiler...Saygılar.

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku
    Sn smarth71 , sizi kırmamak adına bugüne ait taramayı da gönderiyorum. Zaten explorer formülünü açıkça verdim. Metastock üzerinden herkes kullanabilir. Matriks ya da başka platform dillerini bilenler bu platformlar için formülü dönüştürüp kullanabilir. Ancak bu tarama sonuçlarının hiçbir kesinlik barındırmadığını ve kesinlikle yatırım tavsiyesi olmadığını tekrar etmek isterim. Çıkan sonuçlar yarın başlayacak bir hareketin habercisi değildir. Borsa tecrübenizin nasıl olduğunu bilemediğim için özellikle yazıyorum yanlış anlamayın. Sevgiler...Saygılar.

Kesinlikle katılıyorum...

5.  Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku

Estağfurullah hocam.Metastock ile bende çalıştırdım Ama dün de bu günde listeler de aynı olanda var. sizin tarama sonuçlarınızda bende olmayan da var.
    Matrikse uyarladım formülü ama matrikste çıkan liste daha fazla.O nedenle eklemenizi istemiştim.
    Teşekkür ediyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku

Ellerine sağlık abim kelebek var elimde

7. Bu ekrandan formülü seçip ,DELETE deyip ,alttaki seçeneği seçip sadece eski raporları sildikten sonra tekrar taramayı denetebilirsiniz. ( Eğer denemediyseniz ) . bu şekilde aynı sonuçları tekrarlamayacaktır büyük ihtimalle. Ben her taramadan önce temizliyorum. Sevgiler...Saygılar.

Alıntı Originally Posted by smarth71 Yazıyı Oku
    Estağfurullah hocam.Metastock ile bende çalıştırdım Ama dün de bu günde listeler de aynı olanda var. sizin tarama sonuçlarınızda bende olmayan da var.
    Matrikse uyarladım formülü ama matrikste çıkan liste daha fazla.O nedenle eklemenizi istemiştim.
    Teşekkür ediyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by Hezekiel Yazıyı Oku
    Ellerine sağlık abim kelebek var elimde
    Sevgili dostum Cansın

Sayfa 110/135 İlkİlk ... 1060100108109110111112120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •