Sayfa 112/135 İlkİlk ... 1262102110111112113114122 ... SonSon
Arama sonucu : 1079 madde; 889 - 896 arası.

Konu: Metastock la ilgili herşey

1. Uufuk Bey, yanıtınız için çok teşekkür ederim. Anladığım kadarıyla bahsettiğim programın şifresini çözmenin bir yöntemi yok. Kolay gelsin. İyi çalışmalar

2.  Alıntı Originally Posted by uufuk Yazıyı Oku
    ---------------------------------------------
    ATM ile başlayan formüllerin şifresi samsung0999
    "WB ile başlayan formüllerin şifresi test
    DT ile başlayan formüllerin şifresi 1001ttd
    pp+ ile başlayan formüllerin şifresi unlockmeta
    Profitunity ile başlayan formüllerin şifresi messier
    SwingTRd ile başlayan formüllerin şifresi kamikaze
    Rhaul Mohindar Osc şifresi kamikaze
    Tactical Vector ile başlayan formüllerin şifresi bluecurtainexperts
    MS11 Intellistop vb ile başlayan formüllerin şifresi jcs5959
    ----------------------

Arşivimde bunlar var...

3.  Alıntı Originally Posted by MatMeta Yazıyı Oku
    Herkese merhaba,

Metastock'taki adds onların şifresini kırıp formülünü görmenin bir yöntemi var mı? Önceki formda RMO ve bazı diğerlerinin şifreleri yayınlanmıştı. Örneğin; ETS 2.0 Trading System'in formül koruma şifresini bilen veya nasıl açılabileceği konusunda yardımcı olabilecek var mı? Teşekkürler
    Bahsettiğiniz ETS 2.0 Metastockun hangi sürümünde var. metastock 11 de yok bildiğim kadarıyla.

4. Metastock'un içinde gömülü olarak gelen bir program değil. Bunu ek program (Adds-on) olarak satın alabiliyorsunuz. Programı kurduğunuzda Metastock'un içine kurulmuş oluyor. Formülü şifre korumalı. O nedenle formülü göremiyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku
    Bugün günlük grafikte sinyal verenler... Bakalım izleyelim...

ROYAL sinyal günü 0.84 bugün 1.29 ....

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

6.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    İyi yürekli insanlar dediniz ya, bence kendinizi tarif etmişsiniz. Elimizden gelen için her zaman varız. Ama şimdi ben eve geçeceğim ben yoldayken bir bomba daha patlatmayın olur mu? Kalbimiz dayanmıyor.
     Alıntı Originally Posted by flexy Yazıyı Oku
    Estağfurullah ne demek. Ben sizin ifadenizi doğru çevirememişim demek ki. Kesişimlerle ilgili görsellerinize göre tekrar bakıyorum. Uufuk hocam yaptığım yanlış konusunda kızıyordur belki ama yine de yardımcı olabilirse sevinirim. MTF; multi timeframe anlamına geliyor. Sizin örneğinizde günlük veriler üzerinden haftalık tarama çalıştırmanın anahtarı olacağını düşünüyorum. Kodlara tekrar bakıyorum.
    Sevgili BJK Coccinella, dün gece Kıvanç Özbilgiç Bey'den yardım isteyip meşhur ichimoku koşullarımı MATRİKS için formülleştirmesini rica ettim. Sağolsun kırmadı ve formülleri oluşturdu. Şu an müthiş mutluyum. Ayrıca gururluyum da. Bu işin bu kadar güzel bi yere gelmesinde en büyük sebep Sn. flexy'nin tüm nezaketi ile bu başlıkta bana bir kaç cümle ile geri dönmesi ve akabinde senin karşılığını ödeyemeyeceğim yardımların. Hakkınızı helal edersiniz umarım. Her ikinize de tüm emekleriniz , sabrınız ve samimiyetiniz için tekrar teşekkür ederim. Sağolun. Varolun. Formüller twitter da hem benim hesabımda hem de Kıvanç Bey'in hesabında görülebilir. Hisse.netten isteyen arkadaşlarım ulaşabilirler. Koşulları zaten ilk önce bu başlıkta yazmıştım. Dünya prömiyeri burda olmuştu )) Görüşmek üzere. Sevgiler...Saygılar...
    Son düzenleme : onelle; 26-09-2019 saat: 12:15.

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku
    Sevgili BJK Coccinella, dün gece Kıvanç Özbilgiç Bey'den yardım isteyip meşhur ichimoku koşullarımı MATRİKS için formülleştirmesini rica ettim. Sağolsun kırmadı ve formülleri oluşturdu. Şu an müthiş mutluyum. Ayrıca gururluyum da. Bu işin bu kadar güzel bi yere gelmesinde en büyük sebep Sn. flexy'nin tüm nezaketi ile bu başlıkta bana bir kaç cümle ile geri dönmesi ve akabinde senin karşılığını ödeyemeyeceğim yardımların. Hakkınızı helal edersiniz umarım. Her ikinize de tüm emekleriniz , sabrınız ve samimiyetiniz için tekrar teşekkür ederim. Sağolun. Varolun. Formüller twitter da hem benim hesabımda hem de Kıvanç Bey'in hesabında görülebilir. Hisse.netten isteyen arkadaşlarım ulaşabilirler. Koşulları zaten ilk önce bu başlıkta yazmıştım. Dünya prömiyeri burda olmuştu )) Görüşmek üzere. Sevgiler...Saygılar...
    Hakkımız olduğunu sanmıyorum, varsa helal olsun. Başarılarınızın devamını dilerim.

Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku
    Sayın onelle;

Bahsettiğiniz formüllerde bugün için al örnek FROTO ve sat örnek CCOLA görünüyor. Eğer bu senetlerin tarama sonuçlarında mutabıksak her iki senet için de AL ve SAT grafiklerini örnek olarak yayınlayabilir misiniz?

Saygılar...

Sayfa 112/135 İlkİlk ... 1262102110111112113114122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •